באת ‘(פרק 14)

English and Other Languages

Meiko היה שקוע בתוך החמימות של גלקסיית נוספת כאשר שלוש נשים צעירות נכנסו ofuro. הם צחקקו כשראו את הריקוד הכאב על מצחה. הם לא אמרו דבר כדי Meiko, אשר עצמה את עיניה שוב, לשווא בתקווה לסגור את החדירה. הם ביטלו את עצמם במהירות הצטרפו Meiko בגיגית המהבילה גדול. ביטוי פנימי של Meiko משכה מבט ביניהם. הם צחקקו כמו שזכרו את התחושות זורמת בכל האזורים הנמוכים של נער. כל יום היו לה, אבל עכשיו הם היו חופשיים בעיקר כדי ליהנות גופם.

Meiko עלה, stampeded ידי ההפרעה, ויצא מן האמבטיה. היא ניגבה מעל, תוך התעלמות שש עיניים, כי אחריה כל צעד. שלוש נשים צעירות התפעלו בשתיקה על יופיו של הגוף המושחת. כמו Meiko רעמה את דלת הזכוכית מאחוריה, היא שמעה עוד לצחקק, אבל היא היתה עייפה מכדי שיהיה לי אכפת. היא חזרה לחדרה מושכב על תנומה.

“Meiko! Meiko-Chan! הגיע הזמן ללכת,” קול דחוף חדר השינה העמוקה ביותר שלה.

“לך? לאן?” Meiko היה מנסה להבין מדוע קולה של אמה נשמע מוזר כל כך, והאם היה זה בוקר או ערב.

“הגיע הזמן ללכת לאמבטיה קיטור,” Tomiko לחש בדחיפות.

כאב בין רגליה הזכיר Meiko של המקום. “Umphh,” היא ענתה. “אני צריך לסבול יותר הערב?”אותה לוחשת היה מתלונן.

“לא, אתה לצפות. אני חייב להתחיל ללמד אותך כיצד לטפל הערב אמבט אדים,” אמר Tomiko מרגיע.

Meiko פקחה את עיניה בטינה. היא קמה ונכנסה לחדר האמבטיה, שם למדה עד כאב בין רגליה עם מטלית מגניב. הטמפרטורה הרגיעה כפי Meiko בחן את פניה של האישה המבוגרת במראה. רק שני לילות ושני ימים עברו מאז שהיא הציעה להפעיל הגן של הורים. אבל כדי Meiko, זה היה כאילו שני עשורים חלפו. פניה הראו את פגעי אלה עשרים שנה.

בהדרגה, כמו בד מגניב היה נלחץ אל פניה, הפריחה של הנוער חזר. Meiko בחן את המטמורפוזה במראה. מאז הרכבת היא ניתנה שום הזדמנות על מנת לשקף את האירועים. היא נדחפה דרך אותם כמו הדובדבן דרך מעצבת עוגה, שבסופו של דבר מתייבש על התזה של צבע מלאכותיים על פני השטח של ציפוי לבן רגיל. “אם אני בר מזל, אולי אני יהיה יצוק לתוך חרצית לפני שאני מתייבש לגמרי במקום הזה,” היא חשבה.

Tomiko חזר בדיוק כפי Meiko סיים קשירת האבנט של יאקאטה שלה. היא הובילה את הנערה המומה כדי genkan ואמר, “אל תדאג מעיל או לחפות. אנחנו רק צריכים להתכופף מעבר לרחוב.” וכך הם עשו. Meiko רק היה לו זמן לגנוב נשימה אחת של אוויר הלילה טריים כמו שהם היונה היישר ממול מילוי.

היתה שעת ערב מוקדמת. כעבור רגע קצרצר, לקח Meiko את המראות של טוקיו בלילה: קבוצות קטנות של גברים משכורת עושים את דרכם אל הבר החביב עליהם: גברים בגיל העמידה דשדוש לאורך במהירות, מבט בגניבה מסביב, לראות אם מישהו ראה אותם שם ; את הזר של צבע מדוכן פירות; קריאתו של האיש בטטה מדדה ברחובות עם העגלה דהוי שלו ארז. היא ראתה אישה יפה; עשה במלואו כמו גיישה, קלאק ידי בקימונו רשמי שלה.

לחץ נוקשות קול של גטה שלה הדהדו בראשה כשנכנסו האוויר הלח של לכניסה רעפים באמבטיה של אדים. איש קטן שהזכיר Meiko של קוף כחוש ישב מאחורי הדלפק, עם רשימה של מחירי רכוב על הלוח סימן מאחוריו.

“לכן, זה חייב להיות ההגעה החדש שלך,” הוא קרקר בשנת ברכה טושיקו. הוא חייך חיוך רחב מלא זהב, עם חללים שחורים איפה שיניים פעם היו.

“כן,” אמר Tomiko, מנסה להתעלם הסלידה שלו משכה Meiko מתוך גטה שלה. היא הושיטה את ידה במורד מסדרון ארוך ולח, ואת לחדר רעפים קטנים. זה היה כל כך קטן Meiko סקר את הסצינה כולה במבט אחד. במרחק כמה צעדים היה ofuro של אדם אחד, עם שרפרף עץ קטן ליד זה. הרחבת מן האמבטיה, לעבר הדלת, היה שולחן בגובה המותניים עם כיסוי פלסטיק על פני זה. אפור קטן בחינם ההלבשה עומד נלחץ אל הקיר. הדפנות היו צלקות הקרב עם שריטות חלודה של שנים ארוכות של שימוש. Tomiko פתח אותו עם קול של מצלה שבור. מהמדפים היא הושיטה Meiko שני בגדי לבן.

“תן לי יאקאטה שלך ולשים האלה,” היא מכוונת.

Meiko נאבק כדי למשוך את חגורת תחתונים דביק מעל התחתון חשוף לה. לטקס רטובים דבקה העור סביב מותניה. לבסוף זה היה במקום, והיא הבינה כי הבגד זה היה כמו חליפה של שריון הגוף.זה היה חזק מדי ולח ללחוץ את ידה בינה לבין העור במותניים שלה. היא התבוננה Tomiko כפי שהיא התגלגלה המחוך שלה לשני צינורות עגולים, פסע לתוך חורים ברגל, ומשך אותם מפשעתה.היא גלגלה את הגומי מעל האגן שלה, חיסכון עצמה את חוסר הנוחות של חומר דביק מושך פני בשרה.

“הם לא משלמים לגעת בגופנו כאן,” הסביר Tomiko כשמשכה על החזייה לטקס שלה ועזרו Meiko בשלה.

“מה אנחנו עושים כאן?” Meiko נקבע בסופו של דבר לשאול שאלה. ראשה היה מתפוצץ מרוב סקרנות נעורים. היא ידעה כי הנשים חזרו הביתה עם כסף הנדוניה שלהם שום נזק פיזי ברור. אז למרות האש בין רגליה, היא ניחשה כי חייה בטוקיו חייבת להיות סבירה למדי.

“אל תשאל שאלה כזאת טיפשה!” קולו של Tomiko היה יהיר. “כמובן שאנחנו נמצאים כאן כדי לתת הנאה לגברים. הצעירים לבוא לכאן כי אין להם נשים, והם צריכים לשחרר. יש להם מספיק כסף כדי להיות לנו לעשות את זה בשבילם, והם חסרים את תחושת כדי לדאוג לעצמם. ”

פניו של Meiko פרצו בחיוך נבוך, אשר כיסתה במהירות עם היד לפתוח אותה. כאשר חזר Tomiko ביטוי בחיוך חם ומחניק, פרצו לתוך Meiko צחקוק לא רצוני. התנהגותו היהירה של Tomiko נמס גיחוך שלה מתגלגלת בצחוק הסף. איכשהו התפוצצה הבועה במוח של Meiko. לאחר שבועות של החיים בבידוד לה תקווה של חבר.

הדלת ברעש פתוח כמו הנשים מורכבת עצמם במבוכה. הנוער אדומות בחולצה קצרה לבנה עם שרוולים ועניבה צרה מעדה לתוך החדר. הז ‘קט שלו היה מקופל על זרועו. Tomiko לקח אותו ומסר אותו Meiko, שהלכו ההלבשה הקיר ופתח אותה בקול תרועה מצלה. הצעיר קפץ, ואז התנודד קדימה, מחזיק את עצמו על השולחן. Tomiko נתן Meiko מבט לחצות, כאילו איזה חוק לא כתוב נשבר. היא ניגשה אל האיש הצעיר משך את הקשר בעניבה שלו. כאשר זה היה רופף למדי היא הרימה את החבל מעל ראשו והושיט אותו Meiko. את שאר הבגדים שלו ומיד אחריה כמו Tomiko הלך על העסק שלה בדייקנות.

Meiko התבוננו בהשתאות. היא מעולם לא ראתה גבר עירום לפני. ידה ניגש שוב את פיה כשראתה האיבר הקטן שלו. זה לא היה דמיונה של המין הגברי. הוא היה מעוות איכשהו? היא תהתה. האמת היא כי שלושה המים הוויסקי היו פשוט להגיע נחשול גאות שלהם בתוך המצח אדום דובדבן שלו.Tomiko עטפה אותו בבד מגבת לכסות, והוביל תשלום המדהים שלה אל מחוץ לדלת. Meiko אחריהם במסדרון כדי אמבט האדים.

Tomiko לקח את לכסות והניח אותו על וו ליד הדלת, דוחפים את הנוער רגליים מימיות מבעד לדלת.עיניה פגשו Meiko של כשפנתה לחזור לחדר שלהם. ידה עלתה על אפה כאזהרה להחניק את הצחוק גואה בתוך שניהם. הם מיהרו חזרה לתחנה שלהם, כמו שני חתולים עם סוד.

“מה עושים עכשיו?” Meiko שאל, בקושי מדחיק אותה עליצות.

“אתה לא לעשות כלום,” אמר Tomiko בנעימות, שליטה על האווירה שוב עם הקול שלה אפילו.”השבוע לך לצפות, וללמוד מה שאני עושה. בשבוע הבא תוכלו לטפל בהם בעצמך.”

כרבע שעה לפני בני הנוער, עם שליטה משופרת, מעד אל תוך החדר. גופו היה מכוסה זיעה. עורו גרמו לו להיראות כמו לובסטר מבושל. Tomiko לקח את הטיוח שוב הפיל אותו לתוך סל בפינה. היא הובילה את הנוער מזל השרפרף ידי באמבטיה. הוא היה איכשהו פשוט הבין כי זכה בהגרלה כלשהי עם שתי נשים כמו פרסים. כשישב הוא גיחך Meiko משמעות, כאילו היו לו שני תאי המוח יכולים עדיין לחשוב.

Meiko התבוננה בסקרנות כפי Tomiko סיבן אותו מכף רגל ועד ראש. היא התעניינה במיוחד לראות שום היסוס כמו לוויה מנוסה שלה התגלגל ארנקו של איברי המין באמצעות הידיים סבון שלה. לבסוף, היא שטפה אותו עם מים קרים יותר ממה שהוא ציפה. הוא הרים את עיניו בבהלה, אבל זה היה מאוחר מדי. טושיקו שהנחה אותו למעלה לתוך האמבטיה מבלי לשבור את הקצב שלה, ציור המיקוד שלו קלחת של כמעט מים רותחים שבו היא עומדת להרתיח אותו.

Tomiko היה זהיר כדי לראות שהוא לא נרדם באמבטיה. לאחר דקות ספורות הוא עלה וטיפס אל השולחן עיסוי. עד עכשיו הוא חזר למחצית התודעה שלו, והיה לו חצי הפין הזקוף. נשימה של Meiko הפך מכווץ מעט כשראתה את המכשיר. מאז מחזיק תואר שני ידיה על סנדאי, היא הבינה את הצורה הקדושה גרמה לה פיזית מגיבים בהתרגשות. לטקס של המחוך שלה עשה את מפשעתה מרגיש חם מהרגיל, כמו נהר הג ‘ונגל היה זורם בין רגליה.

Tomiko מודרך האיש לשכב על בטנו. שתי הנשים להניח עמדות בכל צד של השולחן עיסוי, Tomiko התחיל ללוש את שרירי גבו. היא מניפולציה העמק הבשר בין כל זוג של צלעות. Meiko יכול לשמוע את הלב פועם בה כשהיא הביטה את קימורי הישבן שלו. היא תהתה אם לווייתה יכול. Tomiko להציב את אגודלה על קשרים של השריר שם ניקבו אותם, משחררים את האנרגיה שלהם. לאחר מכן היא עברה את כל הרגל והגב, סוף סוף נותנים יד שיטח אותה לרמוז עצמה בין רגליו. היא דיגדגה תחת בצד של שק האשכים שלו. הוא התפתל בהנאה, הרמת האגן שלו מעט כדי לאפשר התארגנות של הקמת תחתיו.

Tomiko לקח את המקל ומסר אותו לידי. גרונו של Meiko מכווץ כשהבינה כי בוטנים זעירים שראתה חצי שעה לפני גדל עכשיו לאובייקט התשוקה שלה. למרות הכאב בין הרגליים שלה, היא נמשכה מסתורי לאובייקט. ניצול של בעל עוזר, הגיע Tomiko פני הזר הצעיר, לקח את ידה של Meiko, והניח האגודל לאצבע סביב בסיס הפין שלו, עם שלוש אצבעות אחרות מערסלת את שק של גולות חם.Meiko עצמה את עיניה לרגע עם תחושות מהנות מתגלגלת דרך האגן שלה. היא פקחה את עיניה כשהבחינה לחייב אותה פועם מפעם לפעם. Tomiko היה מעסה הקדמי של הגוף של הגבר, ציור זו התגובה המרכזי בכל פעם שהיא הגיעה לאזור הארוגני. Meiko לב שהם ממוקמים קרוב למקומות כמו שלה.

כשעבדה האיש הושיט את ידו ודחפה את ידו מתחת לחזייה של Tomiko, דוחף אותו מעל שדיה. היא איפשרה חדירה. הוא החליק את ידו במורד בטנה וחיברו אותו לחגורת המחוך שלה. היא נתנה לו סטירה קטנה, אבל מותר לו מעגל מאחוריה, עם קצות אצבעותיו בא לנוח בשקע שבין עכוזיה. אחרי כמה רגעים הוא התחיל לתת יד אחרים נסחפים אל שדיה של Meiko. Tomiko ראה את הבהלה בעיניים חבריו הצעירים מיד, והאדימו את גב היד שלו עם סטירה צורבת נוספת.

Tomiko הקלה Meiko מן השליטה של הפין עכשיו פועם. היא כיסתה את כף ידה עם סיכה, והחל להעביר אותו במעלה ובמורד מוט, המאפשר הראש כדי להסתיר ואז להגיח מאחיזתה. התנועה הפכה מהר יותר ומהר יותר. האיש נאנח, אבל לא הצליח להגיע לשיא שלו. לבסוף Tomiko רמז ידה מתחת שק האשכים שלו, ולחצתי שתי אצבעות אל פי הטבעת שלו תוך עיני רחב של Meiko בעקבות פעולה עם בתדהמה. פתאום זרם של זרע לבן ניתז על בטנו. Meiko רצוני להדק את השרירים מחזיק benwa אותה במקום. Tomiko ביעילות לקח מגבת וניגב את שלולית משם. היא חלבתי את גבעול מתכווץ עד הבוץ עצר זורם, והחזיק מכן דוממת כמו הנוער נסחף בטראנס אקסטטי. כשפקח את עיניו שוב, היא סייעה לו במהירות לתוך הבגדים שלו הוביל אותו אל מחוץ לדלת, כמעט לפני שהוא ידע שהוא ער.

“למה עשית לשטוף אותו עם מים קרים?” Meiko שאל כשהוא נעלם ..

“זה פשוט מרד הקטן שלי,” באה תשובתו של Tomiko. “הוא ניצל אותי, אז אני נותן לו את תשובתי. זה הכל. העלבון יימחק מהזיכרון מוקסם שלו עד הבוקר.” Meiko חש מגע של קור בנימה של Tomiko ותהה מה האישה המבוגרת היה נגד האיש הצעיר הזה חף מפשע. הוא היה רק דואג לצרכים שלו, אחרי הכל.

שמונה גברים יותר של גדלים וצורות שונות בעקבות הראשונה באותו ערב. Tomiko עסקו בכל באותו אופן. כולם חוץ מאחד, כי הוא. האיש החמישי להגיע על בחדרון שלהם היה אדם מבוגר, כבן שישים אולי.

“זה Yoshihara סן,” לחש כממתיק סוד Tomiko בעת שהיה באמבטיה קיטור. “הוא מגיע לכאן פעם בשבוע. אני אוהב אותו כי הוא שיכור לעולם ותמיד משאיר כסף בשבילי. הוא מאוד נחמד, אבל יש לו בעיה. הוא לא יכול לקבל את זה.”

“Ehh?” Meiko שאל, מאיץ Tomiko להמשיך.

“תראה,” אמר Tomiko. “הוא לא יכול לקבל את הפין שלו כדי להתעלות, אבל יש לי דרכים שלי.”לחייה נסדק חיוך קטן elfin, דרך ההתנהגות המתנשאת שלה. Meiko צחקקה ללא שליטה בהפסקה זה מפתיע בחזית של Tomiko, אבל היא עצרה הסתובבה כאילו את ידי מתג כאשר Yoshihara בהכנעה הראה את פניו בפתח. Tomiko ביעילות רץ אליו דרך השגרה, והביא אותו אל שולחן עיסוי.Yoshihara הביט Meiko קצת בחשש, לא הבנת התפקיד של פניו זה חדש ורענן.

“אל תתביישו,” אמר Tomiko כשהחלה עיסוי שלה. “היא רק מתלמד. אני לימדתי אותה את כל הכישורים שלי.” היא קרצה לזקן, מי חייך כשהוא רגוע על בטנו.

Meiko הבינה בבהלה כי עיסוי זה היה שונה בהחלט. Tomiko המשיך עם שפתיה במקום ידיה. היא העבירה את שפתיה האף מהחלק העליון של עמוד השדרה של Yoshihara אל אחוריו, ולאחר מכן על פני כל הצלעות במשך כמה רגעים, במורד גבו של כל זרוע, ואז חזרה את הישבן. היא צבט את הבשר עם השיניים שלה, להביא flexings מופתע מהלקוח. פיה ירד כל הרגל וליקק את החלק האחורי של הברכיים, ואז עבר לגבות ליקק את העמק בין ישבניו. היא משכה אותם בנפרד עם ידיה, חשיפת פי הטבעת ביישן. לשונה הסתובבו מסביב המכווץ שלו, צלל אז אל מעמקיו כמו Meiko צפו התגובה מטלטל של Yoshihara בתדהמה.

אחרי כמה רגעים Tomiko דחק אותו להתהפך Meiko הבחין כי היא השיגה כבר חצי זקפה.Tomiko הניח את ליזום של יד חמה על המכשיר, על מנת הגביע הארנק מקומט בתוך החמימות שלה. הזקן חייך חיוך קטן והושיט את הישבן הקרוב כוס של Meiko ביד חופשית שלו. זו היתה הפעם היחידה באותו לילה כי Tomiko לא לדחות את זה מראש על תשלום הצעיר שלה. Meiko הבחין החום קצת יותר היקפו לפיר לאט עולה בידה.

Tomiko המשך המשימה שלה, מעלה ומטה הגוף של Yoshihara עם שפתיה. כאשר שפתיה נבלעת פטמה אחת אצבעותיה צבטו השני. זקפתו זינקו קצת יותר Meiko נתן לו לסחוט קצת. שפתיה של Tomiko שייטה בחושניות על השחי, לאורך כל זרוע בפרקי הידיים, לאורך כל הרגל על בהונות, אשר היא מצצה בנפרד. Meiko הוקסם למראה השמחה הטהורה על פניה היא ביצעה את השירותים הללו. Tomiko סוף סוף חזר כדי להקל Meiko, אשר כעת החזיק מלא זקוף ופועם הפין. היא הניחה את פיר בידה לפני להניע את שפתיה אל שק האשכים של פרווה. לאט ידיה שאוב כמו בלעה אותם.

Meiko אף פעם לא הבנתי מאוחר מה נכנס לה באותו לילה. בעודה מתבוננת עבודה Tomiko, היא עברה מאחורי המורה שלה. היא הניחה את ידיה בחלק העליון של המחוך שלה והחל לגלגל אותו על הירכיים של Tomiko. בעוד ידיו של Yoshihara חקרה את שדיה, החליק Meiko את המחוך מעל רגליה משם. Tomiko מעולם לא התלוננה. היא רכנה קדימה על עבודתה, וחשף בתחתית חם ביד סקרנית של Meiko. ליזום לתת השקופית ידה מעלה ומטה באמצעות השמן החם. עובר כל הביא להתפתל מ Tomiko, ששפתיו תקשרו את התרגשותה על Yoshihara.

השפתיים הובלת בהדרגה עברה את פיר והקיפו את קצה הפין של Yoshihara. עיניו היו נראים מאחורי העפעפיים העופרת. Meiko נשען ככל לצד ככל שיכלה, כדי לראות מה עשו עם Tomiko פיה ועדיין מנהלת אותה דרך האקסטזה עם היד העדינה שלה. לחייו של Tomiko היו שקועות כמו שפתיה נלחץ על עתיקים של Yoshihara ונאנק כמו Meiko הוביל אותה לשיא שלה.

החושים של Meiko היו המומים עם המתח הגואה שמחה בחדר. הירכיים של הזקן עלה מעת לעת, ו גמגם מכן. נשימתו התפוצץ בעוז, ופתאום Meiko יכול לראות נוזל לבן מחלחלת החוצה בין הפיר ואת השפתיים של Tomiko. הירכיים של Tomiko בעקבות האצבעות של Meiko כמו ילד מתחנן ממתקים. היא המשיכה לקחת את הבשר לתוך פיה עד טיפת נוזל נוקה. לבסוף היא הביטה לקוח מוקסם ממנה ונשמתי, “Oishi!” כשעשתה זאת היא משכה מידו של Meiko והחזיר את מבטו אל האישה הצעירה עם תשוקה ארוטית, עצרה את נשימתה והנידה בראשה, כאילו כדי לנזוף המיטיב שלה. Yoshihara הפר את הקסם עם להסניף קצת, אשר העירו אותו בבהלה.

טושיקו הביא מטלית חמה מן האמבטיה וניגב אותו עם אותו ביסודיות. הוא התעורר לאט, נהנה החזון של Tomiko ללא תחתית כדי התלבושת שלה. לבסוף הוא קם, היה עוזר להתלבש על ידי שתי נשים, בואו להיסחף אצבעו על הדגדגן של Tomiko והושיט לה פתק 10000 ¥. זה היה כופר של מלך בימים ההם! Tomiko חייכה אליו חיוך רחב מאוד הסתיר את השטר בבגדים שלה.

“בבקשה אל תעשה את זה שוב,” היא גערה Meiko לאחר Yoshihara השמאלית, כפי שהיא התגלגלה המחוך שלה חזרה מעל האגן שלה. “זה קשה מדי בשבילי להתרכז כאשר אני נתקל הנאה יותר ללקוח.”

פניו של Meiko הסמיק מבושה. “Wakarimashita,” היא ענתה בפשטות. “אני מבין.” היא נראתה תמהה לרגע, ואז שאל, “אתה נראה כמו שאתה אוהב מיצי שלו. ראית? איך אתה יכול לשתות אותם?”

“אה, הם נפלאים,” גירגרה Tomiko. “אני חייב להיות איש כל לילה כדי לשמור על הכוח שלי. כל יום אני בוחר אחד ללקוח עבור תשומת לב מיוחדת. בהדרגה למדתי להעריך אילו תשומת הלב שלי ביותר. הם משאירים הרבה כסף כאן בשבילי, בנוסף למה שהם לשלם בחזית. כך אני חוסך זמן, כאשר אני זקן מדי כדי להיות מעניין כאן. ”

Meiko בחן את פניה של האשה הצעירה. היא חייבת להיות לא יותר מעשרים ושתיים, אבל הביטוי שלה היה של אישה מבוגרת, יותר כמו אמא שלה. כמה זמן היא יכולה להישאר כאן ולהרוויח הערות אלה גדול? Meiko תהה.

לבסוף העבודה של הערב היה גמור. Meiko ו Tomiko לקח כמה דקות כדי לסדר את החדר שלהם, לחפש משהו שאולי היה נשאר מאחור על ידי הלקוחות.

“כמה זמן אתה כבר פה?” Meiko שאל בנימוס, בתקווה לבנות איזושהי מערכת יחסים מתמשכת עם לוויה עובד קשה לה.

“שלוש שנים אולי,” אמר Tomiko פשוט. “אני לא מבזבז את הזמן שלי לספור את שעות נסיעה. יום אחד תלמד הכל על כולם, אבל לא הערב. בוא אמבטיה!”

הרעיון של ofuro חם היה יפה Meiko. לאחר הטיפול ההפרשות פליטות של תשעה לקוחות, שרצתה מאוד לנקות את עצמה ביסודיות ובשיטתיות. שתי הנשים להסיר במהירות את השריון לטקס ולבש yukatas שלהם לקפוץ מעבר לרחוב. Meiko הבחין תחושה דביקה בין רגליה ידע כי הלילה של גירוי שלף התגובות הנשיות שלה יותר מכל דבר אחר בחייה.

“Oyasu-mi nasai,” Tomiko אמר, “לילה טוב,” כדי הדייל כשעזבו את דלת הכניסה שקט זינק מעבר לרחוב. הרגליים שלהם לקחו אותם ישירות לכניסה של ofuro. Tomiko היה רק לפני Meiko במסדרון.

“אה Tomiko, ברוכה הבאה הביתה!” קול שופע פילחו את הדממה הבוקר המוקדמות של חלק זה של הבית. אבל שתי הנשים בפנים, שתי נשים אחרות מתוך הצהריים עם אוגאווה, לא הבחין Meiko.

“אוו! לך Meiko איתך. אבל אין מקום.” היא הביטה Tomiko בעבר כלפי הנער מותש. חיוך קטן מרושע דהר על פניה. “דרך אגב Meiko, אין מקום כאן הלילה.” Meiko הביטה באישה בהלם. היא מעולם לא סירב באמבטיה כל חייה, והיא לא ידעה Meiko בכלל.

“אני אקח חדר קטן מאוד,” ייבב Meiko. היא בחנה את האזור גדול במיוחד של האמבטיה, מספיק גדולה עבור שלושה Meikos נוספת, לא רק אחד.

“הו, לא לא,” היתה התשובה היהירה מ ofuro. “אתה חייב להרוויח את זכותך להצטרף אלינו באמבטיה. אבל אתה לא עשית זאת עדיין, כדי לחזור לחדר שלך. כשאתה שומע בחדר שקט, אתה יכול לחזור. אולי יש עדיין יהיה חום המים.” היא ציחקקה צחוק אכזרי. “אל תשכח לנקות את המקום לאחר שתסיים.”

Meiko הביט סביבו, ראה כי ofuro כבר היה צריך רצינית של ניקוי sanitizing. מגבות רטובות המלוכלכים והמים היו בכל מקום. היא הביטה Tomiko, אשר הצביע על הדרך החוצה בעיניים שלה, חזרה לחדרה. כמו שלפה הפוטון שלה מכסים, והכינו במיטתה, שמעה מצחקקת צחוק קולני ו מ ofuro. היא הסירה יאקאטה שלה טיפס בחסות מרגיע. דמעות על פניה.

“כיצד הם יכולים להיות ידידותי כך?” מחשבותיה היו רצחניים כמעט. “אני רק תלמידה! לא האם הם אוהבים אותי פעם? כמובן שהם היו, היא ענתה לעצמה. אבל הם היו כאן כל כך הרבה זמן, כי זה נותן להם הנאה ליזום את העולים החדשים. כתוצאה דעתה המשיכה שלה השיחה, וראתה Meiko תמונה של הבובה שלה נעולה במקרה בקומה מעל.

לבסוף הבית היה שקט. Meiko התגנב לחדר ללא קול. היא מצאה את טמפרטורת המים באמבטיה פושרת; כמעט קר. זה נתן לה לרעוד. במקום לאבד את עצמה בחום התחדשות של אמבטיה מטופח, החליט Meiko פשוט לשטוף את עצמה ליד הברז רמת הברך, לנוח קצת. מוחה היה המום המראות ואת הקולות של הימים האחרונים. כל מה שרצתה עכשיו היה לנוח. אבל היא ידעה שהיא צריכה לנקות את החדר לפני השינה. היא לקחה את כל המגבות רפויים ובגדים לשטוף את סל באולם, וחזר לחדר עם גדול סחבה לייבש את אריחי הרצפה. לבסוף, היא הרשתה לעצמה לכבות את האור ולחזור לחדרה.

Meiko בכתה שקע בשינה טרופה. בהתחלה היא היתה תחושה של נפילה דרך של המשפך של זמן עד שהיא מצאה את עצמה שירד בבריכה עגולה של אור. היה Tomiko שוב, בתחילת הערב של עיסוי חושני. בהתחלה החלום שלה נראה כמו קודם, אבל כמו כל לקוח חדש באו והלכו הבחינה Tomiko הפכה גלויה יותר. יבלת נוצר על הלחי שלה, בצד שמאל של הפה שלה. פניה היו קמט, ואז שני, ואז הדלתא של בולט קמטים שמקורם בכל צד של פיה. השיער שלה החל לקחת על גוונים של אפור. בכל פעם שהיא התכופפה אדם כדי לגרום לו הנאה שלו, היא לא להתיישר לגמרי כל כך הרבה כמו בעבר.עד Yoshihara הגיע, היא התכופפה כמו סבתא שהשתמשו מטאטא קצר במשך שמונים שנה.Yoshihara גם היה כפוף, שבור כמעט.

Tomiko החל השירות שלה לחבר הישן שלה הפטרון. כפי שהיא עשתה, הבחין Meiko כי קשרים שריריו רגוע ניכרת, ומאפשר לגוף שלו לשקר להחמיא, נכה פחות. לבסוף Tomiko לקח הפין הרופס של הזקן לתוך פיה, והחל למצוץ את החיים מן המזרקה. צבע החלו לחזור בהרחבת מעגלי סביב פיה.Meiko ראיתי את המכשיר קצת עצוב מתחילים לנפח אל הגבריות מלבן. Tomiko פרסמה את זה לרגע, אבל המשיך את הקצב עם היד. היא הביטה Meiko ו להרחיב את החלק נעורים של פניה הופיעה כזה חיוך שמח, כי זה היה קשה לראות את הקמטים הבהירות של השמש. Meiko חיפש היבלת, אבל הוא נעלם. Tomiko לקח שתיים או שלוש נשימות עמוקות וחזרתי המשימות שלה. את הצילינדר של פיה קיבל בוכנה שלה בהנאה, והנשימה של Yoshihara והגניחות הפכו אלו של לוחם.לבסוף הוא ירה חצים בוערים שלו עם דיוק של ארצ ‘ר בשעה Hachiman קדוש ביום השנה החדשה.

Tomiko הרים מעבודתה. לבן זרמים של זרע טפטפו משני צידי פיה. פניה היו צעירות יותר Meiko ראה מעודו אותו, ערה או ישנה. עם חיוך מלאכי, ניגבה קצת חומר של Yoshihara מפניה, וסרקו אותו בשערו בידיה. כפי שהיא עשתה, השיער חזר הובנה ברקת שלה. Yoshihara קם מהשולחן בשריון סמוראי מלא. הוא הניח יד אחת סביב כתפיה של Tomiko, שסחף אותה מעל רגליה עם אחרים, והלך אל מחוץ למעגל האור עם הפרס שלו.

Meiko התעורר עם מירוץ לבה. אולי היו קול במסדרון. היא לא היתה בטוחה. היא בהתה בתקרה האפלולי במשך זמן רב, אבל לא הצליח למצוא שום שלום. לבסוף היא עצמה את עיניה מצאה כי לאור מדיטציה שלה היה בהיר יותר באפלולית החדר הקטן שלה. היא המשיכה מדיטציה במשך זמן רב, בתקווה למצוא את המשמעות של הערב ואת החלום. לבסוף היא שקעה בשינה עמוקה וחסרת חלומות, והתעורר בבוקר רעננים.

שבועות חלפו כמו בלילה הראשון. כל הערב Tomiko יוביל את הדרך אמבט האדים. אחרי שבוע ללמוד את הצרכים של עיסוי שיאצו, החל Meiko טיפול לקוחות לבדה, בחדר הסמוך כדי Tomiko של.היא ידעה בדיוק כמה רחוק כדי לאפשר לגברים ללכת עם נגיעה שלהם שדיה, ערוותה, ועקומות העדין שלה. היא אהבה את המגע שלהם, במיוחד כאשר הם דחפו את חזייתה מעלה את פטמותיה וצבט אותם בין אצבעותיהם. ברכיה פקו קצת כמו שפריץ של הנשיות מילאו את המחוך עם חום בג ‘ונגל.

בהתחלה היא היתה מהוססת על נטילת איבר מינו של הגבר לתוך פיה, אבל מהר מאוד הבינה את כוחה. פועם לבו הבריק ישירות למוח של Meiko, התעוררות יצרים קדמונים בשליטתו של Meiko.היא למדה לקחת את כל אורכו עמוק לתוך גרונה, היא למדה לינוק פיר מתפורר בחזרה לתוך החיים; למדה ללקק את הראש קטיפה סביב סביב; למדה לנקב את החריץ הזעיר עם קצה הלשון שלה עד שריריו התקשח, והיא למדה לבלוע את הזרע כפי שהוא ניתז לתוך הגרון שלה. היא למדה משתוקקים כוח זה נתן על האנשים האלה, שהיו חופשיים לשוב לבתיהם שלהם.

בהדרגה היא בנתה לקוחות שחזרו פעם אחר פעם לקבל ministrations יותר ויותר ממנה מומחה, והם החלו לעזוב כסף בשבילה. בהתחלה לא היה אכפת לה מי הם, אבל לפי הטעם, ואת וגידים, ולהפוך של חיוך החלה יש החביבים עליה. והם השאירו את רוב הכסף.

Meiko למדו ליהנות מזרמי התשוקה של גופה, את מגוון הלקוחות שלה, לבין חופש הביטוי כל הערב נתן לה. בשבילה, לוקח כל לקוח הפך לסוג של מדיטציה, אשר שיחרר אותה מן הקיום הבודד שלה בכל אוגאווה של. עם המשרד פין מדגדג את החלק האחורי של צווארה, היא הרגישה כאילו היא לטוס דרך היקום, לגמרי לאבד את תחושת הזמן. לעתים קרובות היא התעוררה על ידי הקשה בדלת, והזכיר לה שהיא לוקחת יותר מדי זמן.

ב אוגאווה השתנה מעט. כל ערב היא היתה מנועה מלהצטרף Tomiko, רייקו ו Juka באמבטיה.במקרה הטוב אמבטיה שלה היה חם מספיק כדי להזכיר לה את ההנאות של משהו חם באמת, אבל בדרך כלל היא היתה צריכה לספק את עצמה עם אמבטיה ספוג על הברז. היא בנויה על שגרה עבור מהר לנקות את האמבטיה אחרי השימוש של הלילה על ידי הלקוחות של הבית. היא היתה עדיין אאוטסיידר.

לפעמים היא חשבה על הבובה שלה במקרה של זכוכית אוגאווה. היא דמיינה את עצמה לגנוב לחדר גדול לוקח את זה בחזרה. לפעמים הדמיון שלה היה לה לשבור את הזכוכית כדי להגיע לפרס. לפעמים היא מסתורי מצאו את המפתח במסדרון פשוט פתח את הדלת. היא ניסתה לשמוע את עצתו של הבובה, ולפעמים בחלומותיה נדמה לדבר, אבל היא אף פעם לא יכולתי לשמוע את המילים.

This entry was posted in David Gerritsan, Erotica, Meiko Memoirs and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash