אוגאווה (פרק 13)

English and Other Languages

אור השחר הגיע כהרף עין. בחוץ היא שמעה את שאגת מזדמנים של אופנוע אספקת הדלת מעדנים ליד הדלת.מבלי לזוז מן הגולם שלה היא שמעה קולות גטה ברחוב. ריחות של בישול מוקדם השתחלה דרך החלונות ומצאו הבטן העמוק שלה. היא היתה רעבה! התחושה דחף אותה לעלות, דון יאקאטה שלה, לפתוח את דלת חדרה.שם על הרצפה של המסדרון מצאה מגש של פירות אורז יפהפה,, חמוצים, דגים מעושנים. היא הסתכלה לשני הכיוונים לאורך המסדרון, ראה דבר, ומשך את המגש לחדר שלה. בלי נוספת חשבה שהיא טרפה את הפרס. רק כאשר כל פירור ו גרגר אורז נוקה מכל הלוחות היא לשוב הפוטון שלה בחיפוש הבובה שלה. היא הניחה אותו בצד אחד כפי שהיא ביעילות מקופלת מצעים אותה והחזיר אותה בארון הקיר, שם מצאה zabutons ליום.

כאשר החדר היה מוכן היום היא כרעה על zabuton, הרים את הבובה ושאל, “מה יקרה לי היום?”

“זה לא משנה,” השיב החבר החכם שלה. “יהיה אשר יהיה, הוא רק לקח את החיים שלך. למד אותו היטב ולאחר מכן לחיות עד מחר.”

Meiko המתוכנן בקפידה רבה כיצד נראים האנשים החדשים בחייה היום. היא רצתה להיות מורכב מאוד, בטוחה בעצמה. היא רצתה הקימונו שלה ואת השיער כדי להיות מושלמת, כך שכל מי שפגשה היה יודע שהיא הוכשרה כראוי על ידי אמה. ולבסוף, היא רצתה להסתיר את טבעות הזהב. במהלך הבוקר היא להתמקד במשימה זו מאוחר יותר, ומצא כי היא יכולה לתחוב את טבעות לתוך הפות שלה, כך שהם היו כמעט בלתי נראה. כשהיתה מרוצה מהתקדמותה, היא שערה אסוף על קודקודה במסרקות וסיכות לתת את התצוגה מחמיא ביותר של צווארה על גרף המחשוף האחורי של הקימונו שלה. לבסוף, היא לבשה קימונו שלה מבלי לטרוח על התחתונים.היא ידעה כי איכשהו היום יהיה כרוך גופה.

במהלך הבוקר היא למדה הסובב אותה. החדר היה קטן מאוד, עם קירות מלוכלכים. איפה שפעם היה גן היא עתה קיר מלוכלך עם חלון שקוף זעיר. זה נפתחה כלפי פנים מהחלק העליון, והיה גבוה עד כדי כך שהיא לא יכלה לראות את בכלל, למעט תיקון קטן של השמים חורף אפור. היא שמעה סוחרים שונים ברחוב, הוקינג מרכולתם.את חריקת הבלמים האופניים היה קבוע, כפי שהיה השאגה העולה של אופנועים הקשה דרך הילוכים שלהם. מדי פעם נשמעו קולות של נשים. הם היו מאושרים ונינוחים.

מוקדם אחר הצהריים Meiko זומן על ידי נערה אטרקטיבית ב יאקאטה כחול ולבן. היא עקבה אחרי דמות במסדרון ארוך, במעלה גרם המדרגות, מעבר לפינה. הם עצרו מול דלת משי ברוקד אדום. כמו Meiko עמד מול הדלת, המדריך פתח אותה בחגיגיות, קדים Meiko.

Meiko יצא נעלי אותה לתוך חדר טאטאמי הגדול. מיד ידעה כי הקימונו של אמה היה יותר מדי. שלוש נשים צעירות כרע על zabutons לימינה לבושה yukatas מעומלנת. הם צחקקו תחב אחד אחר כשהיא נכנסה לחדר.לפתע גל קרח נשבר מעל החדר מעיני אישה מקומטת כורע על zabuton ישירות מול Meiko. פניה היו נהר Shinagawa חרוט על פני המישור חיוור שלה. שערה היה צבוע שחור. שלוש נשים צעירות היו שקטים באופן מיידי ונוקשה. Meiko זיהה אחד מן האמבטיה בלילה הקודם. מאחורי שלושת היה קיר גדול דלתות הזזה מזכוכית המובילות למרפסת רעפים, עם שטיח של גגות מנוקב עמודי טלפון אנטנות מעבר. השמים היו אפורים.

“אה, Meiko-Chan, זה כל כך נחמד יש לך איתנו,” האישה דיברה כמו גלגלי הרכבת בחריקה חלודה לאורך המסילה. “בוא, תיכנס להתקרב. אני אוגאווה.” Meiko לקח שבעה צעדים לתוך החדר וקד עמוקות מן המותניים.כאשר הזדקפה ראתה את האגרטל שזיף עדין על המדף של טוקונומה מאחוריה.

“למה יש לך כזה שם מוזר, Meiko-Chan?” הזקנה שאל ברצינות מעושה. “” ילד יפה “תווים עבור השם שלך. האם אתה חושב שאתה יפה?”

“לא, גבירתי,” השיב Meiko בהכנעה. שלוש נשים צעירות צחקקה.

“אתה צריך להגיד את השם Yoshiko שלך אני לא מכיר אף אחד בשם Meiko;.. Yoshiko או לצורך העניין איך אתה יכול לקבל Meiko מ Yoshiko למה אתה לא אומר את השם שלך כמו שצריך?” אוגאווה שאל את השאלה כמו האשמה, כאילו היו Meiko תלמידה המסכן שנכשל השיעור של היום.

הסנטר של Meiko רעדו קצת. פניה התקדרו כמו השמיים בחורף. עיניה פנו פלדה מוקשה כפי שהיא ביקרה היום היא האכילה בוץ אקיקו מ שלולית מלוכלכת על ההתגרויות שלה. כל חייה היא היתה להגן על שמה. שרירי הלסת שלה התהדקו.

“איך אתה מעז להראות כעס לי?” אוגאווה רתח מזעם. “דבר, ילד! שמעת על השאלה שלי?”

“כן,” באה התשובה כנוע. Meiko הסתכל על הרצפה. היה רחש של אי נוחות מן שלוש נשים אנונימיות.

“ואז לענות על השאלה שלי מיד!” הפקודה של אוגאווה היה אכזרי.

“זה בא מאבא שלי,” אמר Meiko פשוט.

“לאן אבא שלך מקבל שם כזה טיפשי.”

“הוא היה חייל במלחמה. בזמן שהוא נלחם בסין פגש בחורה סינית יפהפייה בשם מיי לין. שמה פירושו יער יפה בשפה שלהם. היא הקסימה אותו עם הטוהר שלה, אבל הוא ידע יום אחד בלבד לפני אותה חבריו אנסו ורצחו אותה. הוא משמש את ההגייה הסינית של יפה לכבוד הזיכרון שלה. הוא חשב שבתו יכול להיות יחיד מסוגו, כך הוא נתן לי שם אחד אחר לא. בגלל זה אני נקרא Meiko. ”

אוגאווה בעל כורחו קיבל את ההסבר, אך חידש להציג אותה הדומיננטיות על מצבו של Meiko. “בואי פה אלי, Meiko-Chan.” Meiko צפו את שאר הדרך על פני החדר. “זה היה טיפשי מאוד אתה ללבוש קימונו עם אובי גדול,” השלישייה מאחורי כמו האשה גערה הנערה גיחכה לה. היא משכה את הקשרים של האבנט רקום. “אתה יודע למה אתה כאן, לא?”

“כן,” השיב בתמימות Meiko, לא הבנת בכלל.

“אתה מתכוון להשתמש בגוף שלך כדי להרוויח הנדוניה שלך, לא אתה?”

“כן.” Meiko לא ממש בטוח מה היה נדוניה, קל וחומר אם היא רוצה להרוויח אחד.

“ובכן בהחלט יש לבחון את הגוף ואז, לא?”

“כן,” באה התשובה המונוטונית כמו חגורת נוקשה שוחרר נפלה על הרצפה. Meiko בחן את דפוסי על האגרטל על המדף מאחורי אוגאווה.

אוגאווה פתחה את הקימונו רק מעט והעבירה את גב ידה לאורך החזית של Meiko, מ בין הקונוסים הרך של השדיים שצמחו לה שיער משי בין רגליה. לצחקק מאחור הזכות של Meiko הביא מבט קפוא השתיקה השנייה.הזקנה הרימה את עצמה כדי לחבר את ידיה מתחת כתפיו של קימונו המנחה אותו על כתפיו של Meiko. הבגד נפל על הרצפה בחבטה.

“מה זה?” הזקנה התאספו צד אחד של משי הנופלים והרגשתי חפץ קשיח גדול. היא נתנה Meiko חיוך ערמומי.”אתה מסתיר ממני משהו?”

“לא גברתי!” Meiko אמר, כמו הפחד יסעו על פניה.

“הו, מה שמציע בסדר”, זעקו אוגאווה בלעג כשהיא פתחה את השרוול ומצאתי מתנה של טושיקו. “איך ידעת?”היא קמה zabuton שלה עם החבר המרגיעה של Meiko ולקח כמה צעדים שמאלה של Meiko. כפי שעשתה Meiko הציץ ימינה וראתה נראה מיוסר על פניהם של שלוש נשים צעירות. היא הביטה לאחור כדי אוגאווה מהר כפי שנהגה מפתח קטן כדי לפתוח תיבת זכוכית עשוי היטב והניחה את הבובה על מדף עם נקישה. בובות רבות אחרות של סגנונות וצורות שונות הוצגו שם.

“אל תסתכל מסביב!” אוגאווה אמר בקשיחות. “בובות אלה הן לא עניינך.” צמרמורת חלפה במורד גבו של Meiko כמו פניה בכעס מול שוב. אוגאווה החליק בזדון חזרה zabuton אותה כרעה שוב.

“אז, אתה לא כל כך טיפש!” אוגאווה אמר, מתפעל את הטופס העשרה. “לפחות אתה יודע מספיק כדי ללבוש דבר מתחת הקימונו שלך. עכשיו להסתובב. בוא נראה אותך.” Meiko לב את האוויר נשאב מתוך החדר כמו אוגאווה ואת שלוש נשים צעירות בשאיפה. עור לבן חיוור של Meiko עשה ניגוד מושלם ערימה של שיער שחור על ראשה, ואת התיקון בין רגליה. הצורה הארוכה שלה לעטר עם קימורים חושניים היה יוצא דופן. “תתקרבי, עכשיו, ואת פניו ממני”, בבימויו אוגאווה משנה בטון מעשי. Meiko פנה לעבר הנשים הצעירות שעדיין כרע במקומות שלהם. yukatas שלהם היו תואמים כחול.

“מורחים את הרגליים,” דרש אוגאווה. Meiko המחשבה היא צייתה. “המורחבת!” קולו של אוגאווה נשמע כאילו זה היה מכוסה בתוך הגביש. Meiko מתחה את רגליה כמו עצם הבריח של העוף על להיות שבורה. “עכשיו להתכופף ולשים את הידיים שטוחות על הרצפה.” Meiko רכן קדימה תפסה את עצמה להטות את כפות רגליה.הישבן שלה היה התפשטות לפניה מקומט אדונית.
אוגאווה העריץ פרוסות שמנמנות של Meiko של הפות שמגיח. היא הושיטה את אצבעותיה נסחפה במורד דרך השערות. “אה, זה טוב מאוד,” אמרה Meiko מיד לחלח לגעת בה, “אבל מה זה?” אצבעותיה מצאו את טבעות הזהב בדיוק איפה Meiko ניסה להסתיר אותם. “זה לעולם לא אעשה”, היא בדאגה כשהיא מעוותת בכל אחד לשטח הפתוח.

“Tomiko, לרוץ למטבח ולהביא לי זוג מספריים גדולים,” ציווה אוגאווה. Meiko מתוחים ראשה מעמדת מספיק לראות את החצי התחתון של הדמות הקרובה ביותר הבריח אותה אל הדלת שלה. “עכשיו, עכשיו, אל תדאג,” אמר אוגאווה עם ביטחון מדומה כפי שהיא החליקה את האצבעות הארוכות שלה למעלה ולמטה על הדגדגן השמנוני של Meiko. “אלה לא יעשה! אנחנו לא יכולים למכור לך כמו בתולה עם מכשירים כאלה על הגוף שלך. אף אחד לא יאמין לזה!” קווצת שיער של Meiko, רטובים מזיעה, מדגדג את פניו של Meiko. ברכיה פקו מעט מן סיקור של תענוג כי אוגאווה היה ביקור עליה.

הדלת פתוחה לחש במהירות Tomiko דחפו לצד של אוגאווה, ומסר לה זוג מספריים גדולים של המטבח. Meiko לא היה זמן לפחד. אוגאווה להחיל את מלתעות פלדה קרים כדי בחלציים חשופים של Meiko, מוקף אחד טבעות זהב, והקפיץ את החלק העליון שלו, לקיחת שערות משי כמה עם זה. Meiko רק חש את הקור ואת התנועה.אוגאווה הוכנס אצבעותיה בין השפתיים של Meiko והסיר את החצי השני, שומטת אותו לרצפה. היא החליקה את כל אצבעותיה לאורך החלק התחתון של Meiko, גרימת הברכיים לקרוס שוב.

“שמור על הברכיים ישר!”

Meiko התקשח מיד, רוצה יותר מכל דבר על הטבעות העלוב להיות נעלם. אוגאווה עבד במהירות עם מספריים.Meiko חשב לרגע כי הם מאוחסנים במקרר במיוחד לכבוד המאורע הזה. שישה עשורים מאוחר יותר, היא עדיין חשה את התחושה והידק את הפות שלה כשראתה זוג גדול של המזמרה. תוך פחות מדקה המבצע נגמר.

“אה! הנה הבתולה,” צחקק אוגאווה בהנאה. Twitter בא מהצד השני של החדר. אוגאווה להפיץ את ידה והמשיך לעבוד בו דרך ערוץ של Meiko, נהנה לשמוע נשימות ואת פעולתו שקטה של הישבן של הילדה השרירים.בהדרגה היא בדקה את הכניסה של הנרתיק של Meiko. Meiko השתנק רצוני, אבל נשען אל ההפרעה.

“הו, כמה נפלא!” קריאה מ אוגאווה היה גם הפתעה ועונג. “יש לך benwa!” לאצבע עקום מאחורי אחד הכדורים שלה, צצו אותו והניח אותו על ערימת דביק של טבעות הזהב. היא הוציאה יותר עבור השני והוציא את זה בקלות. “למדת היטב מן הורים, Meiko, עכשיו להראות לי את התוצאות של האימונים שלך.” אוגאווה הצמיד שתי אצבעות לתוך הנרתיק של Meiko. Meiko סחט את השרירים ואת העיניים של הזקנה סגור, סופג את תחושת הקדושה של החיים החדשים דרשו. היא הסירה את ידה.

“עכשיו יש לי משהו מיוחד בשבילך,” אמר אוגאווה. “אני תמיד יש בנות החדש שלי הראשון. ייתכן לקום עכשיו.”

Meiko עמד בנוקשות, אחזור רגליה מעמדת Akimbo שלהם, לא הבנת את כוונתו של אוגאווה.

“עבור הפוטון בצד השני של החדר, לכרוע ברך,” אמרה, והצביעה על הבד מכוסה כרית על הרצפה, אשר Meiko לא הבחין עדיין. Meiko נענה, הבחין מיצי חלקלקה בין רגליה כשהיא חצתה את החדר.

היא שמעה נשים שלושת הצעירים מתרוצצים לעבר אוגאווה ופקחה את עיניה כמו סצינה מרשימה פרש. אחת הרימה את המכסה הירוק של תיבת גדול והוציא ממנו חפץ שחור ארוך בצורת פרסה. זה היה גלילי. היא לקחה נשימה עמוקה ולחצה את שרירי הנרתיק שלה כפי שהיא הבינה כי בשני הקצוות היו בצורת איבר המין של הגבר.

נשים הסירו בזריזות יאקאטה של אוגאווה, ואז אחד שפשף את ידה דרך צנצנת של חומר לבן ויישם אותה בין רגליה של האישה המבוגרת. אוגאווה כרע על הרצפה, הניחה את ידיה על טאטאמי. שתי הנשים התייצבו משני צדי ועורר הגבירה שלהם בידיים שלהם, מדגדג את פטמותיה והירך בשר רך, ואילו השלישית מכוסה היטב את המכשיר בחושך עם המשחה הלבנה.

נשימתו של Meiko הפך עמוק כשצפתה המיניות של האישה המבוגרת להחיות. מנקודת תצפית זו גופה נראה חזק, עם אדוות השרירים, להגיב נוגע השונים של החניכים שלה. בידיעה שהיא קשורה למקום הזה ואת מכשיר גברי, ראשה מלא עם דבש.

אחד מסתיים בולבוסי של המכשיר היה לחוץ לתוך אוגאווה, לעורר גניחה וכן להשפיע על החלק האחורי. הדחיפה של אוגאווה תקוע עמוק בסוף אותה על הכלי לתוך הנרתיק שלה. עכשיו רק קצה אחד בולט בין רגליה, מתעקל כלפי מעלה לכיוון הטבור שלה. אחת הבנות הידק חגורה סביב מותניו של אוגאווה עם אבזם נח על גבה. היא הידקה שתי רצועות עור המצורפת באמצע המכשיר ללולאה מתכת בחגורת. היא משכה את הקצוות בחוזקה, וקשר אותן, בתקיפות לינה קצה אחד זכר לתוך הנרתיק של אוגאווה.

אוגאווה התנדנד על עקביה, חושף זקפה גדולה גבר שחור מדגדג על בטנה. עיניה היו עצומות, נהנה תחושות שנוצר עדיין בתוכה. צעירה אחת המשיך להתגלגל פטמותיה בידיה כמו דקל אחר המשמש ידה לשפשף הלוך ושוב על פני תיקון הערווה של אוגאווה ו לדגדג את הדגדגן זועמים כי לשיא החוצה ממקום המחבוא שלו מעל נקודת הכניסה של המכשיר.

פניו מקומטים הביט לעבר Meiko מלא תשוקה. בעזרת המרפק כל, היא עלה והתקרב אל ליזום. הלב של Meiko הלם כמו הגבריות המלאכותי, ורידים שחורים שלה נראה כעת בבירור, נעצר ממש לפני עיניה. היא הבינה כי הצורה היה כמו מאסטר, אבל בטנה חש חלול בגלל גודלו היה כפול שלו. צמרמורת עברה במעלה עמוד השדרה שלה.

“תעצמי את העיניים ולנשק אותו,” ציווה אוגאווה.

Meiko רכן קדימה, לחיצה על ראש פטריות לתוך העור הלבן של הגבירה. הזקנה השתנק, כאשר בסוף אותה חיכך מבפנים נגד צוואר הרחם שלה. Meiko נישק את ראשו ימינה ושמאלה, הטיית פיר לצד אחד ואחר כך את השני. הברכיים של אוגאווה התעקמה קצת. היא לקחה את השיער אסוף בידיה ומשכה את הלחץ ממנו.

“תסתובב להפיץ את הרגליים מעט,” היא דרשה, כפי Meiko מיהר לציית. “עכשיו המקום המרפקים המצח על הסדין, עם הישבן שלך גבוה ככל שאתה יכול לקבל את זה.”

המצח של Meiko צנח ב הפוטון הרכה כשזיהתה את הקסם של פגיעות אותה מאחור. ערוותה ופי הטבעת נחשף במלואו לעיני כל. לבה הלם בהתרגשות שלה כמו שיטפון אחר של נשיות חם ניגר במורד רגליה. בעיניים עצומות היא יכלה לראות את ניצוץ אור על התיקון המתולתל של משי. ידו של אוגאווה הגיעו דרך רגליה ושפשף ערוותה מתחת, את האגודל הקשה לתוך החריץ, ריסוק צדפה רטוב של בשר חם מצאו שלהם. היא בדקה את הפתיחה של הנרתיק של Meiko באצבעה, גורמת את הילדה הקשת אותה לאחור בכוח יחסי מין גואה אותה ללחץ.

שתי הנשים הצעירות נשק, צבט ומצץ את הפטמות של אוגאווה משני הצדדים, שכן היא המשיכה לבחון Meiko בכתב ברייל. אחד משמש את ידה הפנויה כדי לאסוף חומר הסיכה להוסיף את אצבעה אל פי הטבעת של האישה המבוגרת. אחרים אחזו גומי שחור קשיח ולחצתי על בסיס של גב הפיר נגד הדגדגן של אוגאווה, שפשוף מצד לצד. הנשים הצעירות שלישי כרע ליד כתפו של Meiko. היא חופנת את שדיה בידיה נעורים, מספריים את הפטמות הגוברת בין אצבעותיה. הידיים של אוגאווה אחזה ישבן התהדקה של Meiko, ומספק את עצמם עם flexings אקראית של גיליונות של השריר.

ראש הובנה חינם של המכשיר היה מודרך אל החריץ של Meiko כמו אוגאווה רכן קדימה, זרועותיה לכת בעבר המותניים של הילד הפוטון. המדריך עבר הקצה המעוגל למעלה ולמטה ונתקע אז זה בכניסה של הנרתיק של Meiko. מקווה לפתוח את עצמה באופן מלא ככל האפשר כדי חדירה בלתי נמנע, קמור Meiko גבה עוד יותר ולתת ברכיה להחליק רחוק מזה. בדיוק כפי שעשתה כל כך נגעה יד הירך העליונה של אוגאווה עם האות סוד ואת הירכיים מתובל מסובב קדימה, לחיצה על היתרון הביתה.

“Ooohhhhh!” Meiko צעק בהפתעה באגרוף של גומי פתאום בתוך אגן הירכיים שלה. העוקץ של בשר נקרע הביא צבע בהיר על פניה ואגלי זיעה על מצחה.

אוגאווה היה דומם לרגע ארוך, התחושה להתפתל Meiko, מתענגת על הנאות בסוף אותה המכשיר הביא חלל משלה. ההפתעה של Meiko שככה לאט.

“אה, אוההה, ohhhhh,” היא צעקה כמו הירכיים מזג האוויר התחיל סיבוב איטי, קצבי, לחיצה על גומי המשרד רחוק יותר ויותר אל מעמקי של Meiko. אצבע שמנוניות רמז עצמה לתוך הסף של פי הטבעת של Meiko, ואז נסוג. שוב. ואז שוב ושוב עם הקצב של סיבוב של אוגאווה. האגן של Meiko הרגיש מלא, אבל הבר. הוא גם הסתובב עם ההצעה נהיגה. Meiko יכול להרגיש חמימות האגן הרך של אוגאווה הקשה ישבנה. שדיה החליקו על גב לבן של הנערה.

נשימה של Meiko הפך עמוק וכבד. קווצות השיער הסורר של זיעה ספוג דגדגו את פניה. בעיניים עצומות היא ניסתה קטלוג כל התחושות והרגשות, אבל הם נשאו אותה אל מעבר לתודעה שלה, לתוך הממלכה חיה של המהלך ולהגיב. קצה מעוגל של גומי שחור לחוץ לתוך גבולות העמוקים של Meiko, הצתת gyrations נוספת של הירכיים הנעורים שלה. היא איבדה שליטה, הדדיות הנאה שלה ישירות לתוך בסופו של אוגאווה של ליישם. הבטן שלה התהדקו עם הקצב. קולה לקח windstorm אוויר צחיח מעומק האגן שלה צעקה באקסטזה חייתית.אוגאווה הגיב השיא שלה.

היא כרכה את זרועותיה סביב Meiko ותפס את שדיה, מצאו את הפטמות המשרד הקטן וסחט מהם קשה.סיבובים של האגן שלה עצר, ואת שתי נשים נסחפו בים גלי של האיחוד הנפשי. במשך כמה רגעים, היה אוגאווה שלוחה של הנשמה של Meiko. כמו חוסר פעילות צינן את הבשר, אם כי, המציאות שבר על ראשו של Meiko כמו נחשול גאות. היא נקרעה. כאוב.

אחת הנשים הצעירות שיחרר את החגורה מן אוגאווה, שהיה רכוב עדיין מעל Meiko, והוציא את הקצוות של נשים בעת ובעונה אחת. הרכס נסיגה של גומי קשה על הראש של מכשיר גרפו דרך תלם כל הנרתיק של Meiko, שגורם לקשת של גבה ללחוץ כלפי מטה שוב, אגנה לרדוף אחרי כמה מילימטרים האחרון של התלהבות. הקסם היה נשבר בפתאומיות על ידי גביש שבירה של צחוק גבוה ודק של אוגאווה.

“ידעתי את זה! ידעתי כי איש קטן לא הצליח לקחת מלא פרחים שלך,” היא צהל ניצחון, כמו האחרים צחקקה.היא הביטה דם זולגות על ירכו של Meiko, ואת כתם בהיר על הסדין. “עכשיו עשיתי בטוח שאתה יכול להתמודד עם כל אדם בא. Tomiko, להביא ספוג החמה ונקו אותה.”

Tomiko בחיפזון ועזבה את החדר. ללא צו לעשות אחרת, נשאר Meiko בעמדה נחשף במלואו שלה. אחת משתי הבנות האחרות שפשפה את גבה בעדינות, מדי פעם המאפשר אצבעותיה להיסחף דרך הנקיק דימום.החיכוך מרגיע מותר Meiko כדי להירגע, מוחה נסחף בכור המצרף בעצלתיים בין שמחה ועצב. היא היתה מתעוררת להרגשה רטובה חמה של הספוג של Tomiko, כפי שהיא ניגבה את הדם ייבוש מ ירכיה.

“אתה יכול ללכת לאמבטיה עכשיו,” אמר אוגאווה באופן שווה. Meiko עלה לראות אותה כורעת על zabuton אותה שוב, יאקאטה אותה מחבקת את כתפיה. היא לא נזקק ההזמנה השנייה. היא קמה בכבדות, פנה אל האישה המבוגרת וקד, מיהר אל ערימת הבגדים שלה על הרצפה, חפן אותם במבוכה. היא הרכינה את דרכה החוצה מן החדר, לא טורחים לעטוף את הקימונו על כתפיה.

r

This entry was posted in David Gerritsan, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash