Uguisudani-Cho (פרק 12)

English and Other Languages

יאון צבעוניים היה הרושם הראשון של Meiko של צ ‘ו-Uguisudani. הרחובות היו שקטים למעט נקישת לחץ של גטה של Meiko על פני החצץ. זה נראה כמו מוקדם בבוקר ולא בין הערביים, כמו העיר של הלילה החלו היום שלה. לאחר שעזב את התחנה הם הלכו מהר מדי בעבר בכינוס של חנויות מול פתוח, עם פירות, ירקות מגזינים שנקבעו על ארגזים על המדרכה. Meiko הופתע לראות כי רבים של מגזינים היו זימה תמונות של נשים על שלהם מכסה. הבעלים בחן את פניהם היטב, ואז הפנה את מבטו. רק מאוחר יותר כי Meiko נודע כי חומר כזה היה טריפה.

הליווי בבגדי שחור פנה ימינה במורד הרחוב ליין מלוכלכת אחת. האופנוע סטה סביבם מאחור. הרוכב לבש תלבושת של שף לבן במטפחת קלילה. צלחות כמה מזון התנדנד על פלטפורמה מושעה על העורף לספוג את פונה נשען הרכב הזעיר. ניחוח של אורז מבושל טרי הזכיר Meiko שהיא לא אכל ארוחה ראויה כל היום. בדיוק כמו הפנים של Meiko היה contorting ממשקל furushiki לה האיש חתך ימינה צלל מתחת Noren אדום, צועקים משהו כמו שנכנס. לקבלת Meiko השני חולף לבד ברחוב. המחשבה על לרוץ משם חצו את דעתה, אבל עכשיו הרחוב היה חשוך וקודר, עם דמויות כהות forbiddingly כמה. הכניסה, לעומת זאת, היה שטוף באור צהוב חם. היא נכנסה genkan גדול עם מדפים רבים הנעל.

מיד Meiko חשה שהיא נכנסה לפונדק במדינה בסדר. מפל של מים שנפל לתוך בריכה קטנה לשמאלה. הוא היה מלא קרפיון קטן ומשטח שושן. את הזרימה העדינה של המים גרמה לה לשכוח את טוקיו המאה העשרים.המקום הזה היה בסגנון ללא שינוי במשך חמש מאות שנה.

דמות ורוד הופיע בפתח הפנימי. הקימונו שלה היה שרוולים ארוכים של בתולה. “Irashaimase!” היא דיברה בטון פנים. “אנא פעל לי.”

Meiko יצא גטה אותה, תוך כמה נעלי שהונחו לפניה, מרופד לאורך מסדרון מאחורי הילדה. זה היה למחרת לפני שהיא הבינה כי האיש בשחור נעלם מחייה באותו רגע.

הנערה פתחה דלת הזזה מזכוכית והצביעו על ofuro. “אנא להתרחץ כאן ולאחר מכן לנוח. תוכל לישון הלילה זה החדר הבא. אנחנו הערב עסוק מאוד. הגבירה שלנו יראה אותך בבוקר.” היא דחקה Meiko להיכנס לחדר שני טאטאמי, מרופד מכן במורד המסדרון. היה פשוט מספיק מקום בחדר עבור פוטון יחיד, אשר כבר שטיח הרצפה.לא היתה רשומה לגן כאן; רק חלון קטנטן המתירה חדירה של רעש הרחוב וריח של אפייה בטטות כספקית דחף את עגלתו על פני הבית.

Meiko היה המום מן הבדידות הפתאומית שלה. מוחה היה מסוחרר מן גירוי של היום האחרון. היא הניחה את furushiki בפינה והסירה לאט הקימונו של אמה. הבובה הוסרה מן השרוול ביראת כבוד והניח על דוכן האור ליד הקיר. היא קיפלה את הקימונו בקפידה והניח אותה בתוך ארון בתוך הקיר. שם היא מצאה יאקאטה מעומלנים מקופלים, אשר לבשה לטיול קצר אותה ofuro.

המחשבה של המים החמים מרגיעה עשה את עבודתה במהירות. היא מרופד בגב כמה צעדים כדי ofuro ונכנס.יאקאטה טס וו כמו Meiko לקח קערת מים חמים באמבטיה, שפשף את גופה במהירות ואיפשר benwa לרדת מן הנרתיק שלה. לבסוף היא נכנסה לתוך המים החמים בפאר ושקע אל צווארה, עיניה עצומות, סופג את ההנאה החושנית הטהורה של הרחם ריפוי. בקצרה, היא חשבה על הלילה הראשון שלה בבית של הורים והחלטנו שזה לא יהיה כל כך נורא. המתיחות פרצה מתוך שריריה בגלים של החיים נותן הנאה. אחרי כמה רגעים Meiko פשוט ריחף חיות מושהית, כל שריר מתחת לצווארה רגוע לחלוטין.

מחשבותיה נדדו אל ביתו של אקיקו, שבו ראתה ידיד שלה עדיין לומדת ליד שולחן נמוך בחדר הראשי של משפחתה. “אני רוצה ללמוד,” חשבתי Meiko. “אני רוצה לדעת מספיק ….” היא ישנה כמעט.

רעש של דלת הזכוכית הבהיל אותה כמו עוד אישה צעירה נכנסה לחדר. היא בקושי הבחינה Meiko כשהיא תלויה במהירות יאקאטה אותה על הוו, מים טבולה מהאמבטיה, והחל לשפשף את ערוותה. לאחר ניקוי יסודי את השיער משי כהה היא מזגה מים באמבטיה על כתפה. Meiko התבוננו במים להתחקות אחר קווי המתאר של שדיה המלאים, לזרום החוצה אל קצה הפטמות כהה גדול שלה, לטפטף בשני מפלי נקודת עיפרון כדי המשבצת בצבע תכלת על הרצפה. Meiko היה בחש ידי יופי של טופס החושני שלה. רק כשהיא נכנסה לאמבטיה היא להכיר בקיומה של Meiko במנוד ראש.

“אתה Meiko, נכון?”

“כן,” השיב Meiko בהיסוס.

“אתה תהיה לקרצף ממנו את הלקוחות מדי, מהר מאוד,” היא צחקקה. “בוא נראה אותך.”

Meiko עלה מן המים, מציג אותה האדימו גוף צעיר לאישה הזאת גשמית. היא יצאה מן האמבטיה והגיע ל במגבת. הפולש הטילה את ראשה לאחור בצחוק של גועל.

“אתה חסר תועלת כדי לעזור לנו,” היא צחקה. “כיצד הם יכולים לשלוח לנו בגרות כאלה? אחרי שאנחנו מוכרים את בתולייך שלוש או ארבע פעמים, איש לא ירצה אותך במשך שנתיים לפחות.”

“כן הם!” Meiko אמר בגאווה פצועים.

“אה, יש לך פה יותר מדי! טוב לא חשוב אחד קטן, נטפל לך מחר אחר הצהריים. פשוט ליהנות מנוחה שלך עד אז.” האישה קרקר צחקוק מאיים כמו Meiko הידקה את החגורה של יאקאטה ומיהרה מן החדר.

הידיים של Meiko רעדו מן השילוב של הרפיה עלבון מוחלט. דמעות נקוות בעיניה. היא החליקה דלת החדר שלה עצומות, מקופל יאקאטה אותה בצורה מסודרת על הרצפה, החליק לתוך ערימת המזמינה פשתן quilting של הפוטון שלה. את התחושה של סדינים לבנים מגניב היה נפלא על העור בישול עדיין שלה. היא לקחה את הבובה שלה מהדוכן האור כפי שהיא שהפיחו החושך.

“מה אני אמור לעשות?”

“לכי לישון,” השיב את הבובה מעמדת רק סנטימטרים ספורים מפניה.

“אבל היא היתה כל כך מנומס! היא לא יודעת עלי כלום,” ייבב Meiko לעצמה.

“לכי לישון. אין מה לעשות. מחר עוד יום עם הרפתקה נוספת. בוא הערב להיות כפי שהוא, זמן לנוח.”

Meiko ועצמה את עיניה, ואף היא צפויה להיות מוטרד האירוע באמבטיה, היא נרדמה מיד. מוחה מלא כלום, שום חלום, שום מתח.

r

This entry was posted in David Gerritsan, Erotica, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash