Meiko ברכבת (פרק 11)

English and Other Languages

מנוע גדול קיטור שחור המונע את קרונות הרכבת החשמלית עם pantographs שלהם בנקודה זו בשורה.Meiko ידע כי מנוע הקיטור היה למשוך אותם דרך ההרים במשך שעתיים או שלוש, ולאחר מכן יוחלף עם חשמל.ההרים היו סלעי. רק בסוף הרציף היתה מנהרה.

Meiko עלה על רכבת ומצא אותו מלא גולשים עייף שרוע על המושבים. הם היו חוזרים הביתה לסוף שבוע ארוך בהרי האלפים הצפוניים. נדני כיסוי המגלשיים שלהם היו צבעוניים. במקרים רבים, הם מתאימים את תרמיליהם.זוגות רבים של המגלשיים השתלשלו מן הרשתות החוט של מתלים תקורה, תוך המדפים עצמם היו מלאים ערבוביה של כביסה מלוכלכת צבעוניים. Meiko היה מאושר, כי היא ידעה רוב הנוסעים האלה היו מועדות Ueno, בקצה הצפוני של טוקיו, וכי לא יהיה סיכוי קטן עבור לוויה השחורה שלה כדי להטריד אותה במהלך הנסיעה.

המושבים רק כניסה יחד היו שני בקבוצה של ארבעה אחד מול השני. Meiko עצר היה פשוט מרימים furushiki לה המדף שמעל כשהרכבת זינק קדימה ונעץ אותה אל תוך החשכה. כמו האורות חזרו, יום שבת Meiko למטה במהירות, עם לוויה הרגיז אותה מולה. הוא היה מתוסכל בעליל מכל תעלולים נוספים במהלך הטיול. Meiko חייכה אליו חיוך מתחנחן מעט כדי להקניט אותו. הוא הביט החוצה דרך החלון. זוויות פיו התקשה הסתלסל כלפי מטה.

המכונית לפתע פרצה המנהרה לתוך מפל של אור השמש המסנוור. Meiko היה עיוור כמעט על ידי השתקפות של אור שמש על שלג על פסגות פסגות. היא הפנתה את מבטה עד שעיניה התרגלו עצמם השילוב הנהדר של לבן כחול ושחור. Meiko לשים את ידה הימנית לתוך השרוול של הקימונו שלה והרגשתי את קווי המתאר של הבובה אבן טושיקו נתן לה. “אז, אתה עדיין שם אחד קטן,” היא חשבה.

“כן, אני עדיין כאן,” הבובה ענה בשתיקה.

עיניו של Meiko התרחבו כשהיא הבינה העלה תשובה מחתיכת אבן מגולפים. “אנחנו יכולים, אם כן, יש לי שיחה?” הילדה הקטנה שלה היה נפעם הגשמה, לכאורה, של חלום ילדות.

“כן, אנחנו יכולים,” הבובה הגיב שוב, אבל רק כך Meiko יכול לשמוע. Meiko הביא את הבובה של שרוולה בחן את התכונות שלו.

“מה זה?” האיש בשחור דיבר בגסות כמו שהוא תפס את הבובה חטף אותו מידיו של Meiko. Meiko נאבק כדי להחזיק בו, אבל הוא היה חזק מדי. הוא צחק על חולשתה. לפתע האישה ליד Meiko הגיעו פני והניחה את ידה על הבובה. Meiko לא הבחין בה קודם לכן, למעט כמושב כבוש. עכשיו הבינה שהיא היתה בגיל העמידה, לבוש בקימונו אפור רגיל מאוד, עשה עבודה. היא הייתה מושכת למדי, עם קווים של חוכמה הבקיע פניה ומדגיש את יופיה. עיניה רשפו עם המשמעות שלה. האיש נחשב ביטוי לרגע רק לפני להרפות הבובה. האישה לקחה אותה, שקלו אותה בכובד ראש בידיה כפי שהיא בחן את התכונות שלו, ולאחר מכן החזירה אותו Meiko.

“אתה לא צריך לתת לזה את הבובה אחזתכם שוב,” היא גערה. “אין צורך להיכנע בריונים.” עיניו של האיש עבר לצד השני של המכונית.

“אה, תודה רבה לך!” הלב של Meiko הלם.

“היתה לי כזאת בובה כשהייתי בגילך,” אמרה האישה, ומסר את דמות האבן בחזרה Meiko. “אתה יכול ללמוד הרבה מן בובה כזאת, אם רק תקשיב.”

“איך האישה הזו יכולה לדעת על הבובה שלי?” Meiko תהה כפי היא חיבקה את הצורה נעים קשה ידיה שלובות בחיקה. היא עצמה את עיניה מותר מחשבותיה לשאת אותה בחזרה ברגע בלילה היא הפכה לאישה כאשר משהו לוחץ בתוכה והיא הפכה חיית בר, בדרישה יותר של הורים ממה שהוא יכול אחרת יש נתון. היא לחצה את רגליה בחוזקה, מרגישה את החום.

הרכבת התרסק לתוך מנהרה נוספת. האורות כבו לרגע, להשאיר אותם בחשיכה מוחלטת. הברך של האיש השחור לחוץ בין Meiko של, מכריח אותם לגזרים. Meiko הגיב בחריפות, בועט אותו שין עם הבוהן של גטה העץ שלה. הוא נסוג כשהרכבת סיים את המנהרה ואת שטף את הפנים באור השמש הבהיר של לפנות בוקר בהרים.

לאט לאט את המתח של הרגעים הראשונים של הטיול שכך, המונוטוניות החלה, המנהרה אחרי המנהרה המופרדים בהרים שלג הכתיר ועמקים אור ירוק מלא עם inklings הראשון של האורז לשיא מהקרקע. Meiko בהה הבובה. האם זה לחייך אליה? היא הנידה את ראשה בחוסר אמון.

“הטיול הזה צריך להפחיד אותי?” היא שאלה את הבובה בשקט.

“זוהי ההזדמנות שלכם לגדול. אתה חייב לקחת אותו או להישאר מאחור.”

“אבל הצמיחה הזו יהיה מפחיד?” Meiko התעקש.

“לא מפחיד יותר חציית הרחוב בעיר לא ידועה. אתה חייב לכבד את שלטי הדרכים, אבל לך תמצא את הדרך שלך כפי שהוא מתגלה לך. ואני, אני אהיה המדריך שלך.” הבובה היה אילם אך המשמעות שלה היה ברור.

“מה יקרה?” Meiko שאל.

“אתה תלמד את החלקים השונים של הטבע שלך,” השיב את האבן אילם. “כפי שאתה עושה, לך תלמד מי אתה באמת, עמוק בפנים, ולכן המשמעות האמיתית של החיים שלך.”

“איך אני יכול לעשות את זה כאשר כל מה שהם רוצים לעשות זה להשתמש בגוף שלי?” Meiko היה ספק.

“כן, הם ישתמשו הגוף שלך. ואתה תלמד להשתמש ההזדמנויות שהם מציעים.”

“איך אתה יכול לומר משהו כמו אלימות של הורים כדי טושיקו אמש הוא הזדמנות?”

“איך אתה חושב טושיקו חש על הערב?”

“היא נראתה כמו זה,” אמר Meiko בתמיהה. “אבל איך זה יכול להיות?”

“ואתה אוהב את זה יותר מדי, לא?”

“לא!” Meiko התנגד, אך רגליה ולחצה יחד רצוני. היא הבחינה את הרכות של הירכיים העליונות שלה לחצה אחד את השני. “ובכן, כן, קצת אני מניח. אבל איך זה יכול להיות?”

“כי העולם מלא ניגודים לקבלת החושך כל יש אור;. לכאב כל יש הנאה;.. במשך כל השנאה שיש לאהוב כל הדברים הללו כרוכים בתוכך, Meiko-Chan אתה חייב ללמוד כדי לחפש את ההנאה כאשר יש כאבים. טושיקו עשה את זה. אולי אפילו יותר מדי במקרה שלה. היא חזרה לשרת את מאסטר. אבל זה לא הייעוד שלך. יהיו לך חיים שונה בהרבה. ”

“אבל אני לא בחינם! איך אני יכול להיות כל סוג של חיים כל עוד אני עבד?” Meiko שאל בכעס.

“אתה רק עבד אם אתה מאמין שאתה,” הבובה המשיך השיעור. “כן, זה האיש השחור שולט בגוף שלך וברגע הזה, ואחרים בקרוב, אבל זה לא לשעבד אותך.”

“למה אתה מתכוון?” Meiko היה מבולבל.

“אתה יותר הגוף שלך! המוח שלך הוא שם את כל הכוח שלך ואת רוח מוסתר, ואף אחד לא אבל אתה יכול לשלוט על זה. ברגע הזה ממש אתה יכול להיות בניו יורק, אם אתה רוצה להיות.”

“איזה משפט מטופש!” Meiko הגיב בכעס.

“החקלאים הגיעו היצירה הזאת עקרה של גרניט לפני 350 שנה. הם נחתו על אי צר וארוך מלא עצים המשחק. המשימה הראשונה שלהם היתה להגן על עצמם, כך שהם ממוקמים המאהל שלהם בצד אחד של האי, שם הם היו מוקפים מים משלושה צדדים. בצד הרביעי הם הקימו חומה, כדי להגן על עצמם מפני התושבים הילידים של האי. כיום הקיר נעלם, אך קיימת ברחוב באותו מקום שנקרא על שמו שלו. זה נקרא קיר ” רחוב, “ואת זה מרכז העולם הפיננסי.”

“מה אתה אומר?”

“אתה לא רואה? לא רק אני אקח אותך אל העיר ניו יורק, אבל אני גם נשאו לך אחורה בזמן 350 שנה ולאחר מכן עבר לך דרך הזמן אל ההווה. היכן היה הגוף שלך כאשר סיפרתי לך את הסיפור הזה?”

“ממש כאן, על הרכבת הזאת נוקשות נסיעה לטוקיו,” השיב Meiko.

“ואיפה היית כשהייתי לספר את הסיפור?”

“אה, אני רואה,” אמר Meiko. עיניה הפכו רחב מאוד היא למדה את התכונות מגולף בגסות של הדמות בידיה.
“אבל כאשר אני יכול לקבל את החופש שלי?”

“המוח שלך הוא חופשי עכשיו, כפי שאתה יכול לראות,” השיב את הבובה.

“תוכלו לצפות ההזדמנות שלכם בחינם הגוף שלך, מתישהו זה יבוא מדי. בינתיים עליך לגלות מי אתה באמת. חפשו הפכים של עצמך. אם אתה מפחד, לחפש את האומץ שלך, זה יהיה להיות בקרבת מקום. אם אתה סובל מכאבים, לחפש את ההנאה בצד השני. אם אתם מאוהבים, לעצור מספיק זמן כדי למצוא את השנאה בתוך עצמך לפני שאני עושה משהו טיפשי. ”

Meiko היה מותש מהלילה מטריד את השיחה הזאת, שהיתה כל כך קשה להבין. היא עצמה את עיניה ומצאה את עצמה על סף שינה מהר מאוד. היא התעוררה בבהלה, והניח בזהירות הבובה שלה חזרה בשרוול. השמש עדיין זרחה על ההרים, אבל הארץ לא הייתה ריקה כל כך כמו קודם. בכל מקום ראתה בתים קטנים, ברחובות הרטובים חשוך, אנשים על אופניים הולך על העסק שלהם. צללי הערב המוקדמות התפשטה ברחבי העיר השרוע. ססגוניות האורות האירו את הקדרות העמקה. היא נרדמה.

“Uugh!” האיש השחור אמר בבהירות, תופס את הברך של Meiko.

היא התעוררה בבהלה כדי למצוא את רוב הנוסעים האחרים נעמדו במעבר. הרכבת נעצרה. היא הביטה לעבר החלון נדהם למצוא את שני מושבים ריקים. האישה שדיברה אליה נעלמה. מבעד לחלון היא ראתה את השלט בתחנה. אואנו. Meiko וחברו הכהה שלה עמד, והוא הושיט לה את furushiki, אשר היה המדף שמעל כל היום.הם הצטרפו אחר הצהריים המאוחרות דוחפים הקהל במעבר, להוט למצוא את הדרך הביתה שלה. Meiko הרהר, “אני לא ממהר כל כך. לאן אני הולך? מה חוויות חדשות בחנות בשבילי הלילה הזה?”

הפתיחה של אוויר ערב טרי פגע בפניו של Meiko ליד הדלת של הרכבת. היא צעדה בזהירות אל הרציף, והתחיל ללכת עם ההמון לעבר חדר המדרגות מעל הרציף. כדי Meiko לימינה ראתה קיר אבן האוסר, גבוהה מאוד. זה היה הרבה יותר מאוחר, לפני שנודע לה כי מעבר לקיר כי שכב את הגנים, גן החיות והמוזיאונים של Ueno Park. משמאלה היו רבים נמוכה, בניינים חומים כהים, עם העשן המיתמר מן stovepipes ב הגגות שלהם. פיה דמעו כמו הריחה yakitori, והיא הבינה כי היא לא אכלה כל היום.

הם טיפסו במדרגות ולאחר מכן ירד אל הרציף אחר בדיוק כמו ברכבת מלא נוסעים שאג לתוך התחנה. Meiko מעולם לא ראיתי רכבת כל כך מלא. הדלתות נפתחו מבול של אנשים זרמו החוצה לכיוון המדרגות. כאשר העומס נרגע, ודחף Meiko וללוות אותה למושב האחורי של קהל חדש, מחכה לדחוף את עצמו על הרכבת. הם היו יכולים פשוט לשלב על הסף של הרכבת כמו הדלתות החלו להיסגר משני הצדדים. הם תפסו Meiko כמו זוג חלק ענק של הידיים והיא חרקה הפחד שלה. אף אחד לא שם לב. האיש בשחור בבגדי תפס את זרועה בחוזקה ומשך אותה יכול של דגים מעושנים. Meiko הופתע כאשר הטיול שלהם היה קצר מאוד. הם פרצו הרכבת כמו דלתות פתוחות, נישא על ידי הלחץ של המכונית ארוז, ולא בניסיון לעלות מחדש. הסימן פלטפורמת אמר “Uguisudani.”

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash