טושיקו של שי (פרק 10)

English and Other Languages

ברגע שהוא נעלם טושיקו במהירות יאקאטה עטוף אותה על עצמה, נוהלה Meiko לעשות את אותו הדבר, ו במהירות הוביל אותה בחזרה אל החדר שלה. “מהר ככל שאתה יכול, לשים את החפצים שלך יחד, ואז לנסות לישון קצת. אני חייב לראות אותך לתפוס את הרכבת הראשונה טוקיו בבוקר.”

Meiko לא מבין ההתנהגות העסקית שלה, אך היה אסיר תודה על ההזדמנות לעזוב את המקום הזה. היא עקבה אחרי ההוראות שלה, הצבת חפציו המעטים שלה furushiki אדום. היא תכננה ללבוש את הקימונו שזיף אמה נתנה לה.

בוהק צהוב פתאומית של מנורת התקרה פולשניות התעורר Meiko משינה טרופה שבו חלמה כי היא לא ישנה.טושיקו נכנס לחדר והלך הטופס של Meiko שוכב בשקט על הפוטון. היא הניחה את ידה על כתפו של הילד. “זה הזמן לקום,” היא לחשה בקול רך אבל עיקש.

Meiko שיפשף את שינה מעיניה עם כדורים של ידיה. ואז היא הביטה האישה המבוגרת שילוב של יראת כבוד ורחמים. “תודה שהצלת אותי אתמול בלילה,” לחשה.

“אני לא לחסוך לך,” אמר טושיקו, נותן בה מבט חמור. “אני רק לדחות את הלקח שלך אבל עכשיו אני לא יכול לעזור לך יותר מאסטר היה כועס כל כך אתמול בלילה כי הוא רוצה אותך על הרכבת הראשונה טוקיו הבוקר -… עוד לפני הזריחה תתלבשי מהר אתה חייב להיות נעלם לפני. הוא מתרומם. ”

“מה יקרה לי בטוקיו?” Meiko שאל בחשש.

“אין זמן להסביר,” לחש טושיקו, הולך לדלת ההזזה המובילה אל הגן. “אתה חייב לציית לכל פקודה שאתה נתון בטוקיו. אתה לא חייב להיכנס למקומות שאתה לא רצוי. אתה מבין?

“כן,” אמר Meiko בהכנעה, נע במהירות של דון הקימונו שלה.

את דלת הזכוכית רעמה מדרכו של טושיקו. היא החליקה הצדה את התריס אותו Meiko השתמשה בערב הקודם עם שריקה, ונעלם אל תוך הגן. בהתחשב בסכנת עובר דרך הדלת, Meiko תמה על כוונה של טושיקו.המורה שלה חזר כמה רגעים עם אובייקט רטוב כהה בידה.

“זוהי מתנת פרידה שלי אלייך,” אמרה Meiko, מושיטה את ידה. זה היה חתיכת גלילית ארוכה של אבן, עם גילוף לעצב אותה בובה. הפנים היו מסוגננים להידמות כל היפנים. הבגדים היו מגולפות בצורת. המשטח היה חלק מאוד. Meiko לקח את האבן ארוכה מיד להערכה מרקם נעים שלה חומר. זה היה קצת כבד, אבל נדמה היה העוגן שלה בעולם. עשרות שנים מאוחר יותר, כאשר בימים אלה מוקדם עם טושיקו היו אפופי הערפל של הזמן, Meiko עדיין מיוצר הרגש שלה של רגע על ידי להרים את אלת קצת לשפשף את ידה על פני השטח שלו. היא חייכה טושיקו בהכרת תודה נבוך.

“הנחתי את הבובה מתחת למפל של הגינה שלך ביום הגעתם. במים למהר יש מלא חוכמה. כל מה שאתה צריך לעשות זה לשאול אותו מה לעשות, בכל פעם החיים שלך מסתובב לצאת מכלל שליטה, ואתה לא” לא יודע מה לעשות. ”

“אני לא מבין,” אמר Meiko.

“זה לא חשוב לך להבין רק עכשיו. פשוט מאמין ההוראות שלי לעשות שני דברים עם הבובה. שאל אותו שאלות כאשר אתה מבולבל או מפחד, ולתת מים קרים כמו המפל לדרוס אותו מפעם לפעם. הקרירה משחזר מים החוכמה שלה. עכשיו אתה מבין? ”

“לא ממש,” ענה Meiko, “אבל אני אעשה כדבריך.” היא סיימה את האיפור והניח את הבובה חלקה ונעימה אבן השרוול של הקימונו שלה. הוא היה קטן מספיק כדי להיות מתבלט.

לפתע את דלת ההזזה אל המסדרון טרק פתוח. אחד הגברים השחורים עמד מעבר זה בחושך. מציץ אל תוך האפלולית, הבין Meiko כי הוא היה אחד מי שצפה בהן אמש. הוא חייך בחושך, ומאפשרות את הזהב על שיניו לתפוס את האור. צמרמורת חלפה במורד עמוד השדרה של Meiko. הגוף שלה רעד בעווית פתאומית מכף רגל ועד ראש.

“אל תפחדי, Meiko-Chan.” טושיקו היה מנסה להרגיע. “הוא ילווה אתכם טוקיו. פשוט תתנהגי יפה ברכבת והוא יקח אתכם אל היעד שלך.”

“אבל לאן אני הולך? מה אני אמור לעשות?” Meiko שאל בייאוש, תחושת חרדה גדולה על ההפרדה הצפויה ממנה טושיקו.

“אין זמן לזה עכשיו. נתת כי כאשר אתה פלש גן של הורים. הבובה יגיד לך מה לעשות אם אתה רק נותן בו אמון. עכשיו ללכת מהר לפני עליית מאסטר.”

Meiko לא יכולתי לדמיין את ההשלכות של ראיית יחידת שוב. “אבל מה יקרה לך, טושיקו סן?”

“לא חשוב! זה לא חשוב. כפי שאמרתי לך, אני כאן בהתנדבות. שראית אמש. קיבלתי חגורה של הורים בהתנדבות. אתה חייב ללמוד כי השמחה והארה הם בצד השני של כאב ופחד. עכשיו לכו ואל תשכחו אותי! ”

המוח של Meiko שחה בלבול. כל שהבינה היה שהיא ללכת. היא הרכינה את טושיקו ונכנס למסדרון. כאשר הביטה לאחור, לפני שהוא הולך לכיוון השחור טויוטה קראון מחכים בחנייה, היה טושיקו נעלם.

היא נכנסה גטה ויצאה במהירות אל המכונית. היא באה אל המושב האחורי הימני על ידי האיש בשחור. היא מיהרה דרך לצד השני, אבל הוא הלך אחריה, כך Meiko הוצמד בין הדלת האחורית השמאלית ואת האיש שישב באמצע. המכונית החלה להתרחק מן הבית, מן טושיקו, מן הגן, מן מאסטר.

כשהמכונית עברה את לוויה האפל של Meiko החליק את אצבעות ידו השמאלית מתחת כנף של הקימונו שלה.היא הביטה בו בזעזוע, ואז לתת ביטוי לכאב לעבור על פניה כשפנתה אותה לעבר החלון וניסה להתרכז ההרים עדיין מושלגים. ידו אחזה ירכה הימנית. היא זיפים, אבל הוא רק צחק והחליק בידו את שאר הדרך לתוך מפשעתו של Meiko. היא נתנה קפיצה קטנה ודמעה החלה להרכיב בעיניה.

Meiko היה יבש, אבל עם כמה משפשף את תחתוניה הפך רטוב. היא פלטה רצוני ציוץ חיה קטנה, לפת זרועותיה על חזה בפחד, אבל גילגל את אגן הירכיים שלה כדי לתת יד זווית טובה יותר. היא הניחה את ידה לתוך השרוול שלה והרגשתי את הצורה מנחמת של הבובה אבן טושיקו נתן רק לה. היא עצמה את עיניה התמקדו הטופס. זה היה רק עכשיו, כמו אצבעותיו החליקו מתחת תחתוניה כי Meiko הבין כי הטבעות היו עדיין במקום.בהמולת הפעילות מאז ליל אמש, היה טושיקו שכחה את הבטחתה להסיר אותם. או שהיא הורה להשאיר אותם במקומם? Meiko לא ידע את התשובה.

דמעות זלגו על פניה של Meiko כמלווה המופקר שלה עוררה התבשיל שלה. הגוף הצעיר שלה, רעב לגירוי, הגיבה למגע שלו, אבל הראש שלה התנגדה להישאב לתוך הקלחת. Meiko פשוט לסבול את היד של עשר דקות נדרשו לנסוע לתחנת הרכבת. שהתגלגלו לתוך הכיכר מול התחנה, לעומת הוסרה גבר כהה הזדקף. Meiko התיז את כנף של הקימונו שלה עצומות, ותחב את אפה באוויר עם שריקה כי אישר אותה בשאט נפש.

הוא רק צחק, הביא את ידו אל אפו ורחרח עמוק. עיניו התגלגלו לאחור את ראשו בחלום מעושה. Meiko ציחקקו קצת כמו הדלת לפתע התמוטט לתמוך בה שמאלה. היא הביטה הנהג, המום חדירה פתאומית של שותף לדבר עבירה. היא יצאה אל נמנום בשעות הבוקר המוקדמות של תחנת בטון אפור, ועמד שם לרגע מנסה להיזכר מתי בפעם האחרונה היא עברה התחנה הזו. זה היה טיול עם אביה ואמה כדי סנדאי. אבל זה היה לפני מאה שנה.היא הביטה הזריחה מעל ההרים באופק, שפשף את אצבעותיה על הבובה מופרש בשרוולה, ושאל אם היא היתה אי פעם לראות את המקום הזה שוב. “כן,” השיב את הבובה, “אבל לא במשך זמן רב מאוד.” עוד דמעה החלה במסעה במורד פניה של Meiko.

האיש מיהר לשוב אליה עם הכרטיסים ו נהם הפקודה שלו ללכת. Meiko הרים furushiki שלה הפנתה את גבה בבית ילדותה ואת ביתו של מאסטר. גטה שלה נקשו על הבטון המזוהם של רצפת התחנה. היא התחמק במורד המדרגות למנהרה תחת פסי הרכבת. הפלטפורמה שלה היתה המדרגות הראשונה הגיעה במנהרה. על שלט מואר על הצעדים שהוא אמר, “אואנו בטוקיו.” היא עלתה במדרגות אל האוויר הצח של הבוקר המוקדמות.אנשים החלו להתעורר סביב התחנה, כמו מחשבות החלו לעורר במוחו של Meiko.

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash