(פרק 8)גן

English and Other Languages

חלומות של Meiko התמלאו צף לירית דרך גינה מושלמת. בכל מקום היה ירוק ואת כתמי צבע פרחוני. היא התעוררה הגנן מחליק לאחור את התריסים כדי הגן שלה. זה היה בתחילת האביב. בחלקו הפתוח של פרחים בצבע בהיר הופיעה מיטות קצת חזק פה ושם. Meiko היה מלא שמחה. היום היה לה זמן כדי לחקור את הגינה של המאסטר.

לאחר רחצה לאכול ארוחת בוקר טעים היא לבושה בקימונו אדום עמוק שנותר לה. הצבע שהתמזגו תמונה של זריחה מעל ההרים הסגולים. היא ידעה שזה חיוני לה להיות בבית היפה ביותר שלה בגן של הורים, גם אם אף אחד לא ראה אותה.

פעמיים במשך היום היא נכנסה גטה מחוץ לדלת ההזזה של החדר שלה, ויצאה דרך השער אל הגן של הורים.גטה עשה לחץ מהנה צליל נקישות על אבנים גדולות של השביל. איכשהו הצליל בשילוב עם האוויר באביב טריים השלג פשוט להיעלם מן ההרים לאופוריה זימן מרחק הלב של Meiko.

מאסטר הוא באמת איש טוב, חשבתי Meiko. אף אחד לא רעה כל כך יכולתי להעריך יופי כזה. הוא ידע חביבה הרצונות שלה מילא אותם. Meiko ישב בשקט על הספסל ליד הבריכה. משמאלה היו התריסים מתחבא בחדר של יחידת מליל אמש, וכן את זכותם קבוצה נוספת של התריסים לחדר אחר. לפניה, בקצה הגן, היה קיר אבן המפרידה בין ביתו של מאסטר של שדות האורז. מימין לה היה גדר ארז השער המפריד בין הגן עליה מפני מסטר.

למרגלות הימנית של Meiko היה בקצה הבריכה עם קרפיון יקר שלה. הם שחו ethereally, מדי פעם מציץ פיותיהם דרך השטח לאכול חרק. להתנדנד עדין של גופים אדום שחור ולבן שלהם היה מהפנט. כן, זה היה נכון, Meiko חשב, מאסטר היה לפגוע בה. אבל הכניסה של הטבעות היה מהיר ואנושי. היא מעולם לא חשבה על אותם עכשיו. ואת התשוקות שיחרר בלילה הראשון שלה עם יחידת גרם לה למשוך את רגליה בחוזקה יחד עם הרצון אפילו עכשיו. זה היה הזמן שלה להיות אישה, ועכשיו היא ציפתה ללמוד את המורכבות של המיניות שלה.

היא הרהרה על הלבוש שלה הגדרה זו וטהור, וחשב כי הירושיגה, האמן להדפיס הורים, אולי גם להנציח את הרגע כל הזמן. אבל הוא היה מת מזמן, ואת הגנן הגיע דרך אחד השערים על הסיבובים שלו. הקסם נשבר, Meiko חזרה לחדרה כדי להמשיך לקרוא אותה.

מאוחר יותר באותו היום היא לחץ נקש דרך ללכת עוד דרך הגן. הפעם זה היה קרוב השקיעה הבחינה ירח מלא כוכב בהיר עלה כבר מעל הבית. היא לקחה נשימות ארוכות מגניב מלא ניחוחות רעננים של פרחים באביב האורן.באחת הפינות של הגן היה עץ דובדבן עתיק, עם ניצנים של עלים ופרחים להבחין בדיוק. היא בחנה סניפים לנבוח מרשימה שלה במשך זמן רב. לבסוף היא חזרה לגן שלה, נכנסה לחדר שלה בדיוק כמו הגנן היה סגירת צמצם האחרון מאחוריה.

באור הצהוב של החדר חשה נטושה. מבט מבעד לזכוכית בבית הפנימי של תריסי ארז חום, היא ניסתה לדמיין את הסצינה בגן של השתקפות של שמי הלילה ברור בבריכה של המאסטר. היא אכלה ארוחת ערב הקרטון שלה, מוכנים למיטה בלי השמחה של היום. תחת מכסה אותה, בחושך, סגר Meiko עיניה לשים את עצמה בחזרה בגן, אבל מחשבותיה חזרו תמיד אל הירח מעבר למכשול עץ.

איזה נזק זה יכול לעשות? היא רק רצתה להציץ בגן לאור הירח. איך יכול האובייקט יחידת רצון כזה פשוט? לאט לאט, בחושך, תוכנית נוצר במוחה. כאשר חשבה שעה מאוחרת מספיק, היא קמה, לבש אותה טרי מעומלנים יאקאטה לבן, והלך פאנל הזכוכית בקצה אחד של החדר שלה. היא פרסמה את הבורג הזרוע והחליק אותו פתוח.עם צלעות אופקיות בצד הפנימי של התריס, היא החליקה אותו בשקט בצד ימין שלה, לתוך תיבת אחסון היום שלה. זה השאיר דלת מהחדר שלה אל תוך הלילה כסף של הגינה שלה.

Meiko היסס מעל גטה לרגע, אך לבסוף החליטה ללבוש אותם, לחשוב על היצורים הלילה וזרדים אורן כי יכול להיות על השביל. היא צעדה באיטיות רבה כדי למנוע לחץ על האבן. היא יכלה לשמוע את העומס עדין של מפל מיניאטורי בגן שלה. סמוך לשער הבחינה כוכב, ואז עוד, ואז היה המום שמיכה של כוכבים תאורה את שמי הלילה. את ההתלהבות של אחר הצהריים חזר. היא פתחה את השער אל הגן של הורים.

בהתחלה כל מה שהיא יכולה לתפוש היה חשוך. כשיצאה בזהירות מבעד לשער את ההשתקפות של הירח באגם עינה. שתי אדוות מעגליות, אחד קטן יותר מאשר את האחר, קווים מצטלבים שלה, הרחיב על פני הבריכה מ לאפם של קרפיון שתי סקרן. אור הירח נע על הגלים הקטנים. אוההה, כמה יפה, חשבתי Meiko כמו חלל הבטן שלה מלא יראת כבוד. היא נכנסה במלואה אל הגינה של הורים, ומאפשרות את הנדנדה השער נסגר מאחוריה.לעיל היה זוהר מתוק של מיליון כוכבים. הם מוארים הצורות בחושך החם של עצי האורן ברחבי הגן.

Meiko לקח שני צעדים שקטים יותר לגן החזיק אז את נשימתה עם מעט התנשפות. היא שמעה רעש מוזר מצלם צווחה צורמנית אך עמום. משמאלה היא יכלה לראות אור צהוב דרך חור התריסים מסתתר בחדר הסמוך לחדר של הורים. הרעש המשיך בקצב, ו Meiko נמשך אל זה. היא התגנבה בשקט על פני הגן, והביא את עינה אל החור התריס.

נהדר השתנקות מילא אותה כמו מוזר קולות מתאימים למקום לפניה. זה היה החדר של הטבעות. הרושם הראשון שלה היה ישבן לבן, עם פירמידה קטנה של בשר הנקבה שמנמנה והצביע לשמים מתחתיה. אלו הוצמדו גבי שתי רגליים יפות. באמצע החדר מעין טרפז הופסקה בין שתי טבעות. חבל כבד נתמך יומן שלושה מטרים ארז ארוכים בגובה המותניים. רכון על היומן, עם גבה אל החלון, היתה אשה. ידיה היו כבולות עד קרסוליה.אחוריה היו מפוספסים באדום, עם טיפות קטנות של דם פה ושם. אחת התגלגלה במורד רגלה השמאלית, כמעט עד הברך שלה.

המאסטר עמד מעליה, הלקאה ישבנה עם החגורה שלו. מאחוריו, ליד הדלת היה אחד האנשים בבגדים שחורים.בכל פעם החגורה פגע בשר חשוף, שמעתי Meiko את הסדק ואת צורחת עמומות.

Meiko היה בפאניקה! היא נסוגה מן החור במהירות, מקווה שהיא לא תהיה שם לב, ופנה לעבר השער. היא זכרה חלק אזובי הגן לרוץ ברחבי, לחשוב שזה יהיה שקט. לפתע לחץ ציוץ חבטה קלאק רעמה במוחה כמו רדיו מופעלת בקול רם מדי. גטה שלה היה לרוץ על אבן שטוחה מוסתר האזוב. היא מעדה, נפלה ישר על הפנים שלה ופלטה צעקה קטנה.

כפי שהיא אספה השכל שלה רץ אחד את השער של התריסים על החדר הקטן נפתחה מעט. “Meiko לעצור!”יחידת שאג פקודה כועס שלו. היא עברה דרך השער שלה, זינקה גטה אותה לחדר משלה כמו בית מלא מהומה.היא משכה את התריס שלה דלת הזזה זכוכית סגורה, מרפרפים הלב, כל כך פוחדת שהיא לא יכלה לדמיין מה לעשות הלאה. בעקבות התרסק במורד המסדרון כמו סוסים דוהרים בתוך סרט סמוראים. הדלת שלה נפתחה עם סדק של כיתת יורים, גורם לה לקפוץ.

Meiko פנה הטופס שחור הדוהרת על פני החדר לעברה. הוא תפס בזרועה, סובב אותה מאחוריה ודחפה אותה אל מחוץ לדלת לאורך המסדרון, אצבעות רגליה בקושי נוגעות ברצפה. היא היתה אכולת אימה. מאוחר יותר היא לא זוכרת את הזעם של אגרוף זעיר שלה ולא צרחות מגרונה כשהיא פגעה בו בחוסר אונים.

טושיקו פרוע יצא מדלת כמו זוג מתפתלת הלך ידי ומיהרתי אחריהם. “מה זה? מה אתה עושה? עצור! עצור!”אבל את הטופס השחור לא לפספס צעד. הוא פנה ימינה ודחפה Wildcat מתפתל דרך הדלת של החדר של הטבעות.

לפתע השתררה דממה. האב עמד כמו פסל המרושע של החלונות, החגורה עדיין אחז בחוזקה בידו הימנית. פניו היו הרע באור העמום. Meiko ירדה על ברכיה והניחה את מצחה על טאטאמי. “הו, אני כל כך מצטער, אדוני!”היא התחננה. “אנא סלח לי, ואני לא אעשה את זה שוב!”

“שקט!” קולו צלצל כמו פעמון המקדש, ממלא את החדר עם רוע הלב שלה. “עכשיו אתה תהיה מדגם הבישול שלי לפני הזמן שלך.”

“לא!” טושיקו נשען לאחור על קרסוליה מעמדת כנועה שווה לה ליד Meiko. “בבקשה אל תעשי את זה כדי Meiko! היא לא מבינה,” היא התחננה. “אין לי שום סיכוי להכין אותה או הרכבת שלה. בבקשה, קח אותי! אם את חותמה, היא תאבד את הערך שלה בטוקיו.” טושיקו דחף את מצחה אל טאטאמי.

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Erotica, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash