מאסטר (פרק 6)

English and Other Languages

שישה שבועות חלפו בנעימים מספיק. Meiko היה חופשי לבלות את רוב הזמן בחדר שלה. הגן היה הנחמה שלה. כל בוקר היה נפתח לה על ידי הגנן, ערב אחד היא איבדה אותו. טושיקו נתן לה כמה “ספרים הכרית” כדי לקרוא, כדי לעזור לה עוד יותר להבין את דרכיו של המין וגברים.

שלוש פעמים בכל יום היא ניקה את השטח סביב ארבע הודעות הזהב. הכאב נעלם אחרי שבוע אחד, אבל היא עדיין היתה דרכים של הנאה טושיקו לימד אותה. היא השתמשה benwa באופן קבוע, והוא למעשה מתחיל להיות טוב עם זה, נהנה לחצים עדינים על איבריה. היא ידעה את אחיזתה בהם היה חזק. היא רק איבד אחד מהם שלוש פעמים, ופעמיים אף אחד אחר לא ראה. בפעם אחרת היא הולכת במסדרון ארז המומה כאשר אחד נשרו ללא אזהרה. זה התגלגל ברעש במורד המסדרון ונעצר לרגליו של אחד הגברים בשחור. הוא גיחך. זו היתה הפעם היחידה Meiko ראיתי אחד מהם צחקוק במהלך שהותה בבית של הורים. היא מיהרה במסדרון אחרי זה, הפנים בצבע אדום בוהק, תפס אותו כמו משתמט ממשחק השיש, וצללתי לתוך האמבטיה.

לאחר ארבעה שבועות של אלה טושיקו בחן את הפצעים סביב הפירים הזהב. היא ביטאה את החורים נרפא, והחליפו את פירים עם ארבע טבעות זהב זעיר, בערך בגודל של תמונה. היא שאלה מה הם עבור, אבל טושיקו התחמק מהשאלה.

“אתה לא יודע מספיק מהר,” היא אמרה.

הטבעות היו נוחים יותר הודעות, ואת Meiko נדירות חשב עליהם. לפעמים בלילה, כאשר החום של הקריאה שלה היה על דעתה, היא נגעה הטבעות ומצאתי כי על ידי הזזה אותם דרך החורים שלהם, או לתמרן אותם, יכלה לתת לעצמה תחושות נפלאות. היא הפכה מכור לגמרי להנאה נתנו לה מעבר benwa.

זה היה בתקופה זו טושיקו, בלי לומר דבר, לקח פתק של המחזור החודשי של Meiko. היא דיווחה על ממצאיה של הורים, בזמנים ובמקומות בלתי נראה Meiko, אשר כמעט שכחתי היה מישהו אחר להיפגש. לאחר ששקל את זמן הריפוי על השפתיים של Meiko, מחזור נשי עולה בקנה אחד שלה, הפעם נקבע לה להפוך לאשה.המקום היה ידוע תמיד. החדר של הטבעות. היום עבר באופן שגרתי עבור Meiko, שלא הורשה לדעת היבוא שלה עד סוף היום, כאשר הגן היה כולו בצל, ואת הגנן חזר כדי לסגור את התריסים. טושיקו היה מיומן בעבודה שלה, כך Meiko אף פעם לא ידעתי את הגן נלקח ממנה באותו יום כי היא לעולם לא מסתכל על זה באותה צורה שוב.

לאחר התריסים היו מוגפים, הגיע טושיקו לדלת של Meiko. היא החליקה אותו חזרה בשקט, ומצא Meiko יושב ליד שולחן נמוך לקרוא את אחד הספרים מן השיעורים שלה. “Meiko-Chan,” אמרה בשקט. “אני חייב להכין אותך הערב.”

Meiko הרים את מבטו מן הספר אותה בבהלה. לשבור את השגרה אמר לה מיד מה עומד לקרות. משפך של המחשבות הסתחררו במוחה: טיולי אופניים כדי פיקניקים ליד המפל, את השמחה של הכלב הקטן שלה כשהיתה קטנה; פנים סטואית של אביה; דמעות של אמה ואת חוסר מילים. בטנה חש גם אור וחושך. היא לא חושבת על הטבעות.

Meiko לא הבחין בחלוף הזמן, כפי שהיא שהוקצו לטפל בשירותים שלה באמבטיה תוך שעה אחת. היא לא הכינה את עצמה נפשית, ולא המוזה על מה הערב, כי יביא, פשוט משום שלא היה מספיק מקום במוחה של השתקפויות על ילדותה ועל האימה של העתיד.
לבסוף טושיקו חזר אל הדלת, רמז Meiko עם מחווה קטנה, ופנה להוביל את הדרך במסדרון ארז. הם הגיעו חלק של הבית Meiko לא יודע, ולבסוף נכנס בפתח. מעבר לסף Meiko ידע מיד המיקום שלהם. הקירות והתקרה היו מעל מאה טבעות ברזל מותקן. שם, על הקיר ליד טוקונומה, הבזיק במוחה תמונה של חבר של טושיקו מלפני כמה שנים, נמתח עד קצות אצבעותיה.

בערב של Meiko את האור בחדר היה אפלולי, מואר בנר. על הרצפה במרכז החדר היה הפוטון billowy גדול, עם כיסוי כותנה לבנה טהורה מתוח סביב אותו כדי להגן על המרקם שלה. בקצוות שלה היה תחרה. טושיקו הוביל Meiko למקום הבא אליו ועצר. היא עברה מאחורי תשלום אותה ועזר Meiko להסיר יאקאטה שלה. כל ארבע הידיים רעדו עבדו את הקשר על אבנט משי והרים את הכותנה מכתפיו של Meiko.

“עכשיו זוכר, Meiko-Chan, אתה חייב לעשות בדיוק מה שאתה אמר הערב. אם אתה מאוד זהיר לגבי נקודה זו, אתה תהיה ישן הפוטון שלך לפני חצות סיבובים של השעון אש לילה. אם לא תצליח, שלך חיי כאישה יהיה מעל לפני שהיא מתחילה. אתה מבין אותי? ” שאלה זו שוב בנימה אמהית עדין של טושיקו.

Meiko היה לי מושג מה טושיקו התכוון melodramatics שלה, אבל היא הנהנה בחיוב.

“אנא נשכבת על הפוטון הזה, עם הרגליים והצביע לעבר טוקונומה.”

Meiko ציית, למצוא את הכותנה של עטיפת קר על גבה של הפוטון. היא רעדה. את הפטמות על השדיים הצעירים שלה היו זקופים, אבל שוכבת על גבה, את הבשר עצמו התפשטה על פני חזה ונעלם בשכבה דקה של שומן מיותרים על פני צלעותיה. חמוקיה הנשיים של גופה משכו את העין באופן טבעי משולש של משי מכורבלת פתיל מתחת טבורה.

“אני חייב לעזור לך עם הפיתוי של להפריע לעבודה שלי,” אמר טושיקו קשירת הקצוות של sashes משי על ידיו של Meiko והקרסוליים. ואז היא הידקה את קצות אחרים כדי ברזל טבעות על הקיר. לא כך היה Meiko פתחה חזק, אבל רק כדי להקל את הפיתוי לשים את הידיים והרגליים בדרך.

עובד במהירות, ומשך טושיקו לעטוף של Lanyards עור מן השרוול של הקימונו שלה. היא הניחה את ידה על הפות של Meiko, המאפשר את אצבעה כדי לטבול לתוך החריץ ולאחזר אחת מארבע טבעות הזהב. היא מושחל זה עם העור, קושר עם סוף אחד מושך את הקצה רופף אל הצד הימני של Meiko. היא חזרה על אותו תהליך שלוש פעמים, לשים שני Lanyards שמאלה של Meiko. כל אחד מהם היה קשור לטבעת נפרד.

טושיקו מודרכים את הקצה החופשי של שרוך בכל דרך טבעת ברזל על הקיר, ולאחר מכן חזרה. היא קשרה את הקצה השני סביב הברכיים המושטת של Meiko. Meiko ניסה לצפות את התהליך הזה על חלק מעובה של חזה, אבל המיקום עשוי נוקשות הצוואר שלה, אז היא הסתפקה להסתכל על הצללים של הנרות המהבהבים על התקרה.

“עכשיו, Meiko-Chan, אני חייבת להסביר לך מה עשיתי. כפי שאתה יכול להגיד, יש לי שמאל Lanyards רופף במקצת ונוח. אם אתה סוגר את הברכיים, אם כי, הם יהיו חזק ולמשוך על הטבעות. אם אתה מושך אותם בעדינות עד נוחות מתחיל לעצור, תוכלו להפיץ את השפתיים שלך על היתרון שלהם במלואם. אתה תעשה את עצמך פרפר נהדר עבור הורים. אבל אם אתה קרוב אליהם במהירות, טבעות יקרע דרך הבשר שלך ולהרוס הנשיות שלך . אתה מבין? ”

Meiko הנהן, דמעה להרכיב בעיניה. הבטן שלה רעדו מפחד.

“נסה מכן,” המשיך טושיקו על, “כך אתה יודע איך זה מרגיש להיות הכי יפה.”

Meiko התחיל להתנדנד בברכיים כפופות לה לסגור ארון גדול. בהתחלה היא הרגישה שום דבר, אבל לרגע היה דגדוג קטן בין רגליה. באותו רגע היא הרגישה את ידו של טושיקו לרעות את החמימות שלה על פני שיער הערווה שלה בקלילות לחרוש לתוך התלם מתחת. Meiko סגור ברכיה עוד קצת והרגשתי את עלי הכותרת של השפתיים שלה פתחה ופרש להפליא. אצבעו של טושיקו החליק בקלות במורד בין גדות הנהר הוורודים.

“אוההה, יפה,” לחשה. “רק שם היא מושלמת.”

Meiko לב לתחושות בין רגליה באותו רגע, וידעתי כי שמספק טושיקו יהיה חסר.

“עכשיו לסגור את עצמכם,” הורה טושיקו.

Meiko להפיץ הברכיים רחב מאוד אותה שוב, את הנשיות שלה נסוג לתוך נדן היקר שלה. רגעים של גירוי היו עדיין עם אותה אם. הלב של Meiko הלם כמו מסתירה איילה מבוהלת מן הציידים. היא ידעה שעכשיו היא חייבת להיות אשה.

טושיקו הניח סאטן לבן הכיסוי מעל עיניו של Meiko, ושוחרר לאחר מכן sashes משי על ידיה ועל הקרסוליים.היא קמה ועזבה את החדר. דלת הזזה לחש סוף הבתולים של Meiko.

באור הדמדומים של הנשיות שלה, חשב על מה Meiko טושיקו אמר. “כדורי גביע ביד שלך,” היא אמרה. “החלק את האצבעות לאורך איבר המין שלו, עד מעל הראש,” היא אמרה. “תן הצורה לרגש אותך, ולאחר מכן הנסיעה התרגשות. תן לו לתת לך הנאה ואתה לא שם לב לכאב.”

את הדלת פתוחה לחש, משי מחליק על ארז. הבטן של Meiko רעד בלתי רצוני. היא שמעה את צעדיו בשקט.במשך שנים לאחר מכן, עד שהגיעה באמצע החיים, ריח של סיגריות מעופש בחדר צפוף בבהירות הזכיר לה את נקבים שום מאהב לב פעם, אבל Meiko לא יכול לשכוח. יאקאטה שלו הסריח להם. היא נרגעה קצת כמו שהרגישה חום שלו בחדר.

“אה, אתה כל כך יפה,” אמר בקול שקט. הוא כרע בין רגליה. הידיים של Meiko נסחף על שדיה, לא לגעת בהם, אבל מחפש מקום לנחות צנועה. ידיו החזקות שהנחו את העגלים של הרגליים של Meiko מאחורי ירכיו. הוא נגע בידה השמאלית והוביל אותה אליו.

Meiko התנשם קצת כמו שהרגישה את החום מאחורי שיער הערווה שלו. היא חפנה את ידה גמלו שק כפיף החם של כדורי בצקי. היא לחצה מעט, לשים לב איך הם עברו כמו שהיא מניפולציה אותם. ראש הפין שלו נגע הפנימי של זרועה מעל פרק כף היד. זה היה מחוספס, חם, רטוב מעט. היא הניחה את ידה להיסחף במורד הפיר את הקצוות של הראש, להבחין קשיות, שוכח את השאר. בין הרגליים של Meiko הלחות החדש שתוי מעל קצה של הבאר.

Meiko משכה את ברכיה קרוב אליה. כפי שהיא עשתה, היא פתחה את פריחת עבור המאהב הראשון שלה. היא שמעה נשימה עמוקה שלו כשראה את האביב לצוץ בין רגליה – פרח עם עלי כותרת ורודים. כעבור רגע חשה, חום לחות במרקם של קצה הלשון שלו בחוזקה חומק מתחת למכסה המנוע של הדגדגן שלה. שפתיו קפוצות על זה והוא מצץ אותו דרך, לתוך פיו, כמה פעמים. הכניסה לכל גרם הירכיים של Meiko כדי אידיוט עם הרצון.הלהט שלה גדל שלו. הוא הניח את מרקם מחוספס להשתלשל במורד דרך העמק ‘ונגל ואת הברכיים בעדינות על פתיחת בתולה של Meiko. Meiko חש הנהר החם של התשוקה בין רגליה. היא הניחה את ידיה על כל צד של הראש, ודחק אותו כלפי מעלה לעבר פניה.

היא הנחתה את ראש הפין שלו בין עלי כותרת המורחב שלה השפתיים הוורודות והשאירה אותו שם, נבלעת בחום בשרניים שלהם. היא הניחה את ידיה על כתפיו כמו התרגשות של ציפייה תפחו ב ערוותה.

היה לחץ גדול שם כשהוא נשען אל אותה עוד קצת. ידיה אחזו חזק בכתפיים. הלחץ נבנה בהדרגה, תחילה בחום. ואז פתאום זה היה כוח שלא ניתן לעמוד בפניו, חום של הר געש מתפרץ ממנה. “הו!” היא נשמה כפי שהוא התפוצץ מעל פני השטח של כדור הארץ, ומשאיר אפר עשן שיקוע על כל סנטימטר של גופה. היא כאבה באופן מיידי, אבל לא כאב בלתי נסבל, ואז עמוק במרכזו של דבר את כדור הארץ נעים החל.

גלי עונג פרצו ברחבי המוח של Meiko כפי שהם התנדנדו יחד בצורה חלקה האגן לאמץ. קרסוליה קם וחיבק את עכוזו, מושכת אותו בכוח לתוך אותה. כל ישותה היה מרוכז בתוך הנרתיק שלה כפי המתח של המאהב שלה הפך תובעני יותר תשומת לבה. התרגיל של benwa עבדו הקסם שלה, המאפשר לה לסחוט הפרס שלה. הלחץ שלה, החום שלו, את המרקם של לשונו כל התכנסו רגע פתאומי של אקסטזה שמעולם לא ידעה קודם. שרירי בטנה מכווצת בעווית, לאלץ את הדגדגן שלה נגדו קשה ככל שיכלה. היא מרחפת, נופלים, דאיה מעבר הכל בחיים. לא משנה שהיא לא נבחרה האיש הזה. במשך שישה עשורים היא היתה זוכרת את הרגע הזה כאילו זה קורה כרגע.

כמו הלהט שלהם מקורר, הוא פרש מן הכיבוש שלו. הוא הושיט את ידו בשרוול יאקאטה שלו, ממנו לקח אולר קטן. הוא חתך את Lanyards הרחק טבעות הזהב. המוח של Meiko נסחף כמו שהוא עשה את זה. ידו מחליקה מבעד לפתן החמים בין רגליה המשיך להתמקד אותה שם. היא הרגישה כמו מטפס הרים על מדף בין הנאה וכאב, אבל כפי שהוא שפשף בעדינות, והיא החלה לטפס שוב. תשוקות בעלי חיים היא לא ידעה הכריעה אותה. היא קמה לקראתו התנפל עליו כמו נמר, מכריח אותו אחורה, חצי על חצי מן הפוטון. ההתלהבות שלה שהפיחו הזקפה שלו, אשר תפסה בחוזקה רכוב מלמעלה. היא הקרקע הדגדגן שלה לתוך שיער הערווה שלו, תוך סחיטת אותו כמו שהיא פוחדת שהיא תאבד כדור benwa בחום של אירוע הספורט. כורע מעליו, בלב הולם, היא רכבה על הסוס שלה אל תוך הלילה, עד לא נותר דבר, עד שלא יכולתי לזוז מרוב עייפות שלהם.

שעות מאוחר יותר, או אולי דקות, Meiko התעורר כאשר טושיקו הסיר את כיסוי העיניים. יחידת נעלם. טושיקו עזר Meiko על רגליה, והוביל אותה אל האמבטיה.

r

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Erotica, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash