טושיקו של שיעור (פרק 7)

English and Other Languages

“אתה לא טוב מאוד אתמול בלילה,” אמר טושיקו, להביא צלחת של פירות על השולחן הקטן בחדר של Meiko.

Meiko שסע לפתוח עין אחת כדי להבחין כי התריסים המפריד אותה מן הגן שלה היו פתוחות. היא ישנה דרך ההמולה של טקס בוקר של הגנן. היא עצמה את עיניה שוב, אבל מצאתי את דעתה נשאב אל חלל הבטן שלה.היא היתה רעבה. לחשוב קצת על אתמול, הבינה שהיא אכלה דבר במשך יום שלם. גופה הגיב ו התאוששה צרכים אחרים, אבל האוכל לא היה ביניהם. ניחוח מנדרינה לחתוך בצלחת מסופק על ידי טושיקו עוררה אותה לפעולה. היא קמה, ומאפשרות כיסוי ליפול הרחק שדיה החשופים, תפס חצי קלמנטינה, והתחיל לאכול אותה בתאווה.

“המאסטר היה מאוד מרוצה לך,” המשיך טושיקו על, כאילו לתת דו”ח מבית הספר. “הוא אומר לך יהיה הצלחה גדולה בטוקיו. הוא דחק בי לעשות אתה מוכן בהקדם האפשרי. אתה יכול להיות אפילו מתאים נסיך!”

זה לקח דקות במוחו של Meiko, או היה זה שנים, כדי להתחבר עם מה המאסטר. לבסוף מחשבותיה באו סביב לה והיא החלה להבחין כאב בין רגליה. זה היה כמו פחם חם, טרי מן האש. Meiko הדרושים כדי להקל על הכאב שלה. היא לקחה עוד טריז קר של Mikan ולחצה אותו בין השפתיים שלה, קירור האש. Meiko עצמה את עיניה התענג על ההנאה של הניגוד בין האש והקרח, הנאה וכאב.

“למה אתה מתכוון?” Meiko עדיין תמימה מאוד על המצב שלה, ואיך היא צריכה לשחק בחוץ. היא צפויה להישלח בטוקיו, כי שם אתה נכנס, או לפחות כך אמרה האגדה. אבל היא לא היתה בטוחה למה ומתי.

“בטוקיו יש הרבה מקומות אשה צעירה יכול לעבוד. רבים מאלה לספק דרכים שונות לשירות הצרכים של האנשים. ישנו סוג של מערכת הקאסטות שם. הנשים מאוד מיטב הצעירים לבוא שירות טוקיו את הצרכים של בנימעשירי, מאוד דיסקרטי. העבודה הנמוך ביותר הוא בתי מרחץ, מתן עיסויים לאנשי עסקים עייף. ”

“האם יש לי יותר ללמוד מאשר אתמול בלילה?”

“אה, כן, הרבה יותר,” השיב טושיקו. “אבל ייתכן שיש לך כמה ימים כדי לרפא את הפצע שלך. ואז אני ילמד אותך איך לשרוד בטוקיו. אם אתה עושה בדיוק מה שאומרים לך, אתה תחזור הביתה ביום מן הימים, ואולי להינשא וליהנות חיי משפחה.”

“אם כך, למה אתה עדיין כאן?” השאלה של Meiko היה חצוף. היא עבדה אותו החוצה. טושיקו היה כבן שלושים, עדיין יפה אך מקומט בנקודות. “למה לא להתחתן?”

טושיקו היה מהורהר לרגע. היא קימטה חיוך קטן, “אתה תדע בקרוב. אני כאן מתוך בחירה. אני חופשי לצאת ולבוא.”

“טושיקו?” Meiko שאלה מאוד לא רשמי.

“כן,” האישה המבוגרת הגיב.

“אני אוהבת את זה! האם זה בסדר ליהנות מתעלס עם הורים? רציתי ללכת הלאה וכן הלאה. הוא יעשה אהבה איתי שוב?”

“אין ספק שהוא יהיה,” ענה טושיקו. “אבל זכור לשמור על השכל שלך עלייך. אתה באמת שני אנשים. מי שרוצה לשמור על עשיית אהבה עם הורים, והאדם יהיה יום אחד להיות. נסו לברר מי האדם, כי הוא. מהי תרומתה זה העולם. זכור כי אנו יכולים לשלוט הגברים, אם אנחנו חכמים. הם חושבים שהם יכולים להשתמש בנו כרצונם, פיזית הם לעתים קרובות לעשות. אבל עמוק בפנים יש לנו גם אדם אחר. אדם משלנו. אדם שלא אדם יכול לשלוט או לכבוש, לא משנה מה הוא יכול לעשות. ”

Meiko הביט מבעד לחלון הירוק השופע של עץ האורן. ברגע זה כל מה שרצתה היה להיות נאהב על ידי מאסטר. ההתרגשות של השבועות האחרונים היו ממוקדים דעתה על עולם מיניאטורי שלה היופי תחושה. היא לא רצתה לעזוב. אבל אז ידה בהיסח הדעת נגעתי אחת הטבעות בין רגליה. היא חשבה על ההשפלה של הכניסה שלהם רצה אותם.

“כאשר אתה תסיר את טבעות הזהב?”

“כאשר אתה משאיר כאן. אבל אז אתה תהיה תמיד יש אותם, בדיוק כפי שאתה תהיה תמיד יש את המקום הזה זה גן. לנוח עכשיו. יש מספיק זמן כדי להבין מה שאמרתי.”

טושיקו עלה בכבוד, ועזב את החדר. Meiko ננוח על הפוטון שלה, פנתה איבדה את עצמה במסתורין של הגן מחוץ לחלונה. היא אהבה את מפל קצף דרך חריץ בחלק העליון של ההר מיניאטורי.

כמה ימים חלפו הפנאי. Meiko לא ידע כמה. טושיקו הביאו אוכל יפה בכל יום, ו Meiko נהנתה טבע שקטה של הגן. כאשר היא חשה קצת שעמום, מוחה נסחפה אל הזמן שלה עם הורים. ואז רגליה ומשכה ביחד באופן לא רצוני. השרירים שלה מכווצת. לפעמים היא הרגישה לחות בין רגליה, פשוט על ידי חשיבה של הלילה שלה עם הורים.

יום אחד טושיקו נשאר עם ארוחת בוקר. משהו מציק לה, אבל היא לא סיפרה Meiko. במקום זאת היא החלה לספר סיפורים. “גברים הם יצורים מטופשים כאלה,” היא אמרה. “הם רק חושבים על מגודל הפין שלהם, ועבור רוב הם לא צריכים לטרוח.” טושיקו כרעה על zabuton הם, בדריכות לאכול פלחי תפוז. עיניה נצצו ושפתיה התעקלו כלפי מעלה כשהיא הציצה Meiko.

“מה?” Meiko ציחקקה, הפתיעה את ההערה.

“כל הגברים חושבים שהם מתנה נשים מבחינה מינית, אך בדרך כלל הם אכזבה. כשהייתי בטוקיו, היתה לי דרך לתקן את אלה יהיר, ולהפוך אותם צנוע.”

“איך?” Meiko שאל mirthfully, עיניה מקבל יותר עם הווידוי הפתאומי הזה.

“אה, הם חשבו שהם חזקים כל כך. אבל עשיתי אהבה עם אותם בעוצמה כזאת, כי הם לא חוזרים במשך שבועות. מצצתי אותם יבשים. ודאי היו כמה הסברים לעשות עם נשותיהם.” למה זה כל כך צולע היום? ” היא היתה שואלת. “אני לא יודעת, אולי אתה מאכיל אותי אורז יותר מדי. ‘” טושיקו ציחקקה, ושעשוע Meiko נגועים בה. “הלוואי שהייתי יכול לראות אותם מתפתלים על הפוטון שלהם.” Meiko כיסתה את פיה בעודה צחקקה קצת מעל זה של הומור למבוגרים.

“איך אתה מרגיש היום, קטנה אחת,” היא שאלה, כפי שהם עצמם מבוקר. “תן לי לראות.” היא רמזה כי Meiko צריכים לעמוד ולהתקרב אליה. היא שיחרר את העניבה סביב מותניה ופתחה את יאקאטה כותנה מעומלנת.בגובה העיניים שלה היה משולש הערווה הרכות של Meiko. טושיקו החליקה את ידה בין רגליה של Meiko ולתת לו להחליק לתוך הנהר הלחות הנשיות.

“Ohhhh,” השיב Meiko לגעת המשרד עם בלחישה חיה, להפיץ את רגליה מעט. עיניה נעצמו בהנאה של הרגע.

טושיקו שפשפה את אצבעה הלוך ושוב לאורך החריץ, אפילו לא שם לב טבעות הזהב. במקביל היא נגעה בבטנה של Meiko עם גבם של אצבעות ידה האחרת. הוא עשה תנועה מעגלית סביב טבורה, ואז החליק מעלה על הפטמות של Meiko כמו חולצת משי מחליקה.

הברכיים של Meiko התעקמה קצת. ידיה הושיטה להחזיק משהו ומצא את ראשו של טושיקו נע לעברה. הלשון של טושיקו נסחף על פני צמרות שערה, שליחת הנאה מיידית במעלה עמוד השדרה של Meiko. היא תפסה את הראש של טושיקו בתקיפות רבה יותר, הקשה על אפה לתוך תלולית הערווה. היא התפשטה ברכיה נוספת, לעזוב את יאקאטה מן כתפיה.

הלשון של טושיקו ליקק דרך התפר המהביל, ואצבעותיה להפיץ השפתיים של Meiko. לפני מוחה היה אבוד לגמרי שמחה, היא ציינה כי Meiko מוצג שום סימן של כאב. ריח של Meiko משך השפתיים של טושיקו להקיף את הדגדגן התפוח לפניהם. היא מצצה את הכדור הקטן של השעווה באמצעות שפתיה והרגשתי הירכיים של Meiko לרעוד. ככל שהיא המשיכה את הלחץ רך, מרקם לשונה עורר את האיילה צעירים באלף דרכים חדשות.אגודלה החליק חזרה לאורך השפתיים החלקלקות חם פילח את הסף של הנרתיק של Meiko. לפתע פרץ אוויר מפיה של צחקוק כפי שמצאה את benwa.

“למדת לקח טוב שלך!” היא צחקקה בלחש.

הבטן של Meiko התהדקו ככל צחקקה מדי.

“תן לי את הגולות עכשיו, אני רוצה ללמד אותך עוד משחק,” לחשה בדחיפות.

Meiko נשם נשימה עמוקה, מנסה לשלוט ברגשותיה, ולאחר מכן להניח את שני כדורי טיפה חם לתוך ידו של טושיקו כמו טושיקו שידל אותם באצבעה. טושיקו מחודשת היניקה של הדגדגן של Meiko ולחצה את אגודלה לתוך המעטפת, כך אצבעה היה עכשיו משפשף מעל פי הטבעת של Meiko עם הלחות מן ההתעוררות שלה.היא הניחה את אצבעה לסחוט את הרכס הקטן בין שני פתחים של Meiko המהביל, כסטודנט מרותקים לה התמוטטה כמו בובת סמרטוטים, איבד לחלוטין הרהוריה.

טושיקו עט כדי להקיף את רגליו הדקות עם זרועותיה, פניה בחוזקה לתוך המפשעה קצת, הרגליים שלה מפושק פניו של Meiko. היא לשפוך יאקאטה שלה בתנועה אחת לא מורגשת. פתאום האף של Meiko מוכר רמה חדשה של המשחק. במבוך עצמו טושיקו של ניחוחות דבש מגורה דחיפות חדשה בין הרגליים של Meiko.

Meiko כרכה את זרועותיה סביב הישבן של טושיקו ומשך הפות שלה אל פיה. בהתחלה היא לא ידעה מה לעשות, אבל הלשון של טושיקו ואצבעות על המין שלה היה מאלף. היא ליקקה את לשונה עד מתחת למכסה המנוע חזק של העור מעל הדגדגן של טושיקו, גירוי תגובה קופצניות. התנועה מתרגש ממנה. היא ניסויים נוספים.שתי הנשים מצצו בתאווה זה בזה, מתפתלים וחיבוקים. אורגזמה של Meiko בנוי מ עמוק בתוכה. חולות מהירה של הנאה התמוטט לכיוון הסל יחיד באגן הירכיים שלה. היא הרגישה יותר שם, כאילו מוחה הלב והריאות נאכלו לגמרי בין ירכיה, עם הזרועות שלה ואת הרגליים.

ההתרגשות קיפץ בין שתי הנשים. הריאות של Meiko שפרצה עם השיא שלה, השרירים שלה נדרכו, פיה מצץ את הדגדגן של טושיקו ואת השפתיים בטירוף. טושיקו של הירכיים ולחץ באוזניים של Meiko כמו השפתיים והלשון של gamine שלף בתוכה. ערוותה התנגשה האף של Meiko עם רעידת רצוניות שלהם. Meiko התעקש, קל ללעוס את נתח הבשר כמו צדפה טריה. כמו המתח של טושיקו שכך, היא רטטה עם בעקבות תקיפה של Meiko.

“יהיה לך זמן מאוד מיוחד בטוקיו,” לחש טושיקו, כמו שתי הנשים התפרקו, זה לצד זה, שוכב על הגב, אבל הפוך, עם הראש שלהם ברמה הירך האחר. טושיקו בעצלתיים החלו לבחוש השפתיים של Meiko באצבעותיה, שמירה על גבוה מעט יותר. סטודנט שלה בעקבות עופרת עשה את אותו הדבר עבור גבירתה. הזמן חלף, זמן רב, אבל הם לא יודעים את זה.

קול צעדים במסדרון בחוץ סוף סוף שברה את הטראנס. טושיקו בשקט עברה להחליף יאקאטה שלה. היא משכה את כיסוי על התלמיד שלה, אשר פקחה את עיניה בחולמניות. “אתה חייב להתעורר לשטוף את עצמך,” לחשה.”מאסטר הזמין אותך לתה בשקיעה. אתה חייב להיות הלילה הכי יפה שלך העצמי.”

“מה זאת אומרת?” Meiko שאל בלחש.

“אף אחד לא יודע,” טושיקו הגיב כפי שהיא בחופזה יישר את החדר. “מאסטר הוא מאסטר של המוח שלו. איננו יכולים לחזות. אתה חייב לעשות מה שאומרים לך למצוא את הדרך הביתה. תלבש את זה הערב קימונו.” טושיקו הושיטה לה ערימה מקופלת בקפידה של משי לבן, פרחוני עם חרציות ורוד ענפי אורן ירוק.

עד הגנן הגיע כדי לסגור את התריסים על הגינה שלה, השמש נחה בחלק העליון של הגדר ארז. Meiko עמד על טאטאמי באמצע החדר שלה. את שרוולי הקימונו היו ארוכים, עטוף על הרצפה בסגנון המסורתי של בתולה.שערה היה אסוף, חושף את הטוהר של צווארה הלבן מעל סקופ העדין של המחשוף. פניה היו לבנים עם אבקת בשר צלילים עדינים, תוך שימת דגש על יופי הנעורים שלה.

כמו התריסים סגורים, לוח ידי-הפאנל, Meiko הרגשתי סגורה, כלואה. היא מעולם לא הבינה את זה, לא אז ולא מאוחר יותר. היא היתה תמיד חושש בחדר סגור מן הטבע. באור הצהוב של המנורה בתקרה היא היתה חנוקה.נשימתה היתה כבדה ידי מתיחות בחזה.

החשש של Meiko סובב את השליטה כמו טושיקו פתח את הדלת ציינו כי Meiko צריך לעקוב אחריה. גם היא היתה לבושה באופן רשמי. שתי הנשים השתמשו במדרגות מיותרות שדרשו הקימונו כפי שהם נעו לאורך מסדרונות ארוכים של הווילה, עושה שתי פניות ימינה. Meiko נעשה מודאג. האם לא זו הדרך לחדר של הטבעות? זיכרונותיה של הערב הזה היו מעורפלים כל כך, למעט הזמן שלה עם הורים. כאשר עצרו ליד דלת סגורה רקום, העריך Meiko שהיא בדיוק ההפך לחדרה.

טושיקו עשה תנועה לכיוון הרצפה. Meiko יצא נעלי הבית שלה, כרע ברך בנקודה המצוין, וקד מצחה לרצפה.כשעשתה זאת, החליק טושיקו לפתוח את הדלת, חושפים את היופי הצנוע של מאסטר.

“אההה, Meiko-Chan,” הוא הכריז בהנאה גלויה. “בואי, היכנסי!” ידו היתה על מרפקה. הוא הרים אותה על רגליה, והוביל אותה לחדר, אל מקום ליד שולחן התה נמוכה. “בבקשה, קח את המקום הזה,” הוא דחק בחביבות, המציין עמדה מול הדלת, עם גבה אל החלונות.

כרע Meiko בצניעות על zabuton המצוין, שמירה על עיניה הצדה מטה בכבוד. ובכל זאת, היה לה רושם של פניו. היא הופתעה על ידי חיוך נעים, כמעט ידידותי. הורים ישבו כמעט נעורים על zabuton נוספת מעבר לפינה מ Meiko; בתוך זרועותיו להגיע. Meiko נחשב השפע של החדר בלי להזיז את העיניים שלה. על השולחן לכה מצוחצחות לפניה היה התה היפה ביותר להגדיר שראתה מעודה, עם תמונת המראה שלה לידי ביטוי טוהר לסיים את השחור. כוסות ו קומקום נצבעו מסובכת ב ורודים וירוקים התאמת הקימונו שלה. קווי זהב וכסף הפרידו בין התמונות נוצרו על ענפי העצים.

Meiko היה המום מגודל של חדר טאטאמי. היא לא העזה לבחון אותה בזהירות, אבל זה חייב להיות גדול כמו הקומה הראשונה כולה של בית אביה, לפחות 20 טאטאמי. בקצה אחד היה טוקונומה של עץ מהגוני בצבע, עם איקבנה של חרציות וגם בסגנון סיני לגלול שהשתלשלה מן התקרה. רק עכשיו את יופיו של הגן מחוץ לחלונות לחדור את מחשבותיה. מתוך מבט חטוף שלה, היא רק ידעה כי המעדן שלה היה מעבר להשוות.

בלי להחסיר פעימה, Meiko בצניעות מזגה את התה הירוק, שמירה על יד אחת מושטת מעל המכסה של הסיר.היא הניחה את ספל לפני הורים, קד קלות תנועה זהה.

“זה ערב יפה, לא? ראית את הלילה הירח?” מאסטר עשה הפתיחה המסורתי בין זרים.

“התריסים חסם לדעתי,” העיר Meiko בכנות, רוצה לחזור בו אלה המילים הראשונות כפי שהם נאמרו.

יחידת ציחקק. “Meiko-Chan, אתה אוצר. אנחנו כמו רוח פראית שלך. הוא טרי מאוד, כמו פרח מטל הבוקר.”

“תודה רבה לך,” אמר Meiko בשפה פורמלית ביותר שלה, שוב קד קלות. היא לקחה את ספל התה שלה בשתי ידיו והרים אותה אל פיה בצורה נשית ולקחה לגימה קטנה.

“בזמן שאתה כאן, ואנו הרכבת לך על העמדות הגבוהות ביותר בטוקיו. ואז החוב של אבא שלך תוחזר לי ביד רחבה. אתה רוצה?”

“כן.” הקול הנשי של Meiko סדוק מעט, בוגדת העצבנות שלה. עיניה המשיכו להתמקד בהשתקפות של קומקום בראש הטבלה.

“היה לך להישאר בסדר איתנו עד כה?”

“כן.”

“האם אתה מרוצה מאוד עם ההכשרה שקיבלת טושיקו סן?”

“כמובן, מאסטר.” Meiko ראה את אירועי הבוקר בהשתקפות על השולחן.

“האם אתה מוכן ללמוד משהו שאנחנו ילמד אותך כאן?”

“כן.”

“משהו בכלל?”

“כן,” אמר Meiko בביטחון, אף תהתה מה ‘כלל’ התכוון.

“אה, זה בסדר Meiko-Chan,” אמר מאסטר, כאילו מרוצה מאוד. “ואתם תהיו מתוגמלים. אתה כמו הגינה שלך, אתה לא?”

“אה, כן מאסטר, מאוד.”

“טוב מאוד, אני יהיה גם לשתף את הגינה שלי איתך.”

בלי לשבור את המסכה של קבלת הנשיות, פניו של Meiko גילה לה הנאה. “אה, תודה מאסטר!”

“בוא אל החלון איתי, ואני אראה לך חלקים האהובים עלי.”

Meiko עלה עם מאסטר והלך דלתות הזזה מזכוכית המשקיף על היצירה היפה ביותר של הטבע שראתה מעודה.

“. אני אוהבת במיוחד את הבריכה יש לי קרפיון גדול מאוד רבות כי הבריכה;.. זהב, לבן, ושחור הם צבעים רבים הידעת כי אחד קרפיון של איכות זה יכול לעלות יותר מ 1,000,000 ¥?”

“אני לא יודע, מאסטר,” ענה Meiko, מדמיין יותר ממחצית ההכנסה השנתית של אביה אחת מתפתלת יצור עם קשקשים זהב.

“הבאתי אמן סיני מהונג קונג כדי לבנות את הגשר האדום על פני האגם.”

“זה מאוד אלגנטי,” השיב Meiko.

“אתה לא מעריך את הצורות הגנן שלנו יכול לעשות של עצי האורן?”

“הם נפלאים,” הסכים Meiko בתקיפות.

“טוב, אז לא תהיה לך כל זה, Meiko-Chan. אתה רואה את שער בגדר ארז, בצד השני של הגן?”

“כן.”

“זהו השער לגן שלך. זה לא נעול. במהלך כל יום אתה יכול לעבור דרך השער הזה, הליכה לאורך נתיבים אלו. ניתן לשבת ולהרהר על הספסל, רק שם, אם אתה רוצה.”

“אה, תודה!” הלב של Meiko התמלא שמחה. היא ידעה כי זכות זו תביא אושר רוחני שלה מעבר לחלומות הפרועים ביותר שלה.

“יש רק דבר אחד, Meiko-Chan.”

“כן, אדון?”

“אתה לא יכול לבוא אל הגן שלי אחרי רדת החשכה. האם זה בסדר איתך?”

“אה, כן, אדון!” שום דבר לא היה יכול להיות רחוק יותר מן המחשבות של Meiko באותו רגע.

“טוב מאוד, Meiko-Chan. ניתן ליהנות מהגן מחר. אתה יכול ללכת עכשיו. טושיקו סן יכין לך עבור השיעור הבא שלך ביום שאחרי מחר.”
את טבעות הזהב בין רגליה נראה קר פתאום. הלב של Meiko דהר. היא קדה, אמר, “לילה טוב מאסטר. תודה רבה על הזכות בגינה שלך.” היא ניגשה אל הדלת, שנפתחה לפנות אליה. טושיקו היה בחושך מאחורי הדלת, עם חיוך קטן על פניה. Meiko נסוג לתוך נעלי הבית שלה, ופנתה לעבר כרע מאסטר,, והניחה את מצחה לרצפה בחרטום כנוע ביותר.

טושיקו החליק את הדלת.

r

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Erotica, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash