שיעור אחד (פרק 5

English and Other Languages

פולשניות רעם סדק פתאומי מתעורר Meiko משינה עמוקה. היא עיוותה את פניה ואת נרתע כמו שמש בהירה סטר בפניה. עוד רעם סדק נוסף בעקבות כגנן התגלגל חזרה את התריסים בלילה מ באורך מלא של החדר של Meiko. עוד שני רועם ושני הסדקים יותר חילל את השלווה של הרגע. הוא לא שם לב Meiko בתוך החדר כמו עבד, ולאחר מכן הוא נעלם דרך השער נמוך בגן. היא לא זזה מן הפוטון שלה.

Meiko הוקסם מעדן של הגן הזעיר מחוץ לחלונה. היה סלע גדול מוקף מצע אבנים לבנות חלקות להציב בצורת כרית שושן. בצד אחד זר חמישה עצי ליבנה עלה מתוך האבנים עד מעל מה Meiko יכול לראות מן הכרית שלה על הרצפה. מעבר היו כמה עצי אורן מפוסלים וגדר ארז על הפרטיות. רק בחדר של Meiko היה נוף לגן הזה. שישה עשורים מאוחר יותר, כאשר היא כותבת את זיכרונותיה, היא נזכרת זה לאוצר פרטית, וכיצד הוא הרגיע אותה באמצעות בימים שלפניו.

רק בהדרגה את הכאשל השפתיים שלה לחדור לתודעה של Meiko שוב. צליל ששש שקט בישרו את התנועה של דלת ההזזה מאחוריה. מ ברכיה טושיקו החליק חום לכה מגש של מלפפונים חמוצים, אורז, דגים מיובשים ותה מעבר לסף. אז היא קמה, יצאה נעלי שלה על טאטאמי החדר של Meiko, ואז כרע ברך שוב ליד טיפוחיו החדשה שלה. Meiko עדיין שכיבה בשקט על הפוטון.

“Ohayo gozaimasu, Meiko-Chan,” האישה המבוגרת אמרה בעליזות. “היום נתחיל השיעורים שלך. עד היום שלך עם הורים, אנחנו נדאג לצרכים שלך. אחרי זה, אתה חייב לחלוק את העבודה עם כולנו. כאשר אתם אוכלים, מגיעים לחדר האמבטיה הסמוך ואני ידאג הפצע שלך. “

המוח של Meiko היה משוך לאחור אל המדבר חטא בין רגליה. פטמותיה התקשו למחשבה. לאחר האכילה בתאווה, היא מאוד בזהירות החליקו את רגליה אל הפוטון, עלה, ובזהירות הלך במסדרון כדי לדאוג לצרכים האישיים שלה. אחר כך חזרה אל חדר האמבטיה, הליכה עם רגליים מורכן טבעית, ונכנס למצוא טושיקו רק להשלים את הציור של המים החמים

“תורידי את יאקאטה שלך, ולאחר מכן לשבת כאן על הכיסא הזה,” אמר טושיקו בנעימות. מהר, בלי חושניות, היא שיפשפה הגוף קצת עירום של Meiko, למעט ערוותה. היא מכן כרע על אריחי ורוד מנומר קטנטן, הרים בקבוק של אלכוהול, אולי אותו אחד כי Kawakami השתמשה בבוקר לפני, והחל ספוגית.

“איתי!” Meiko צייץ המילה הראשונה שלה ביום אחד, וזה תלונה על כאב

“אתה זוכר מה אמרתי לך אתמול בלילה,” טושיקו גערה בתקיפות. “אתה חייב ללמוד בהנאה את עצמך כדי להסוות את הכאב. Touch עצמך כאן, Meiko-Chan, מאוד קל.” היא הצביעה על חתך מעל הדגדגן של Meiko.

Meiko עברה את ידה הימנית כדי נקודה המצוין, אשר נחשפה במלואה הודות עיקור המשיכה של טושיקו של הפצע על השפתיים של Meiko. Meiko התחיל לשפשף קלות לשכוח את הכאב, או אולי הכאב עשה ההנאה יותר אינטנסיבי. היא לא היתה בטוחה. היא עשתה את זה בבית, כמובן, תחת גדול המרופד מכסה על הפוטון שלה, כאשר החשכה הסתירה את רצונה משאר המשפחה שינה בקרבת מקום. זה אף פעם לא הרגשתי כך לפני, מעולם זה אינטנסיבי. אצבעה הרגישה סבון, אבל הסבון היה שטף משם.

“אני חושב שאתה ירפא מהר מאוד,” אמר טושיקו בסיפוק, מתפעלת את הבשר הנפוח שהיא מטהרת. “בוא, עכשיו, צעד לתוך האמבטיה.”

Meiko עלה, ירד אל תוך המים המהבילים, והוריד את עצמה לתוך מעמקי המרגיע שלה. “איתי”, היא חרקה שוב בהפתעה כמו גייזר של כאב התפוצץ מהחלק העליון של ראשה כאשר ערוותה נגע הנוזל מחומם. היא עמדה שוב, קשיחה לחלוטין.

“תירגע, Meiko-Chan,” אמר טושיקו מרגיע. “זה מרגיש נפלא אחרי כמה רגעים.”

Meiko התאספו האומץ שלה והורידה את עצמה שוב. הפעם אגרוף חזק של כאב נאספו בין רגליה, אך היא לא יכלה לשאת את זה. מים בלע בשמחה הגוף נעוריה. בתוך רגעים ספורים האגרוף החל להירגע. כפי שהוא עשה, כך עשה Meiko. היא הביטה טושיקו בפעם הראשונה. היא היתה אישה נעימה למראה עם שיער קצר, עצמות לחיים עגולות, ושפתיים מלאות. עיניו נצצו עדיין עם החיים שלה, אשר Meiko נמצאו מעט שיקוע. באותו יום היא לבשה קימונו ירוק מעשית, מוכתמת מעט מן הבית, אשר היא מעולם לא הוסר.

כשהיא רגועה Meiko הופתע על ידי שתי רכבות של רגש ממהר אחת בעבר עוד במנהרה של הנפש שלה. כאב ופחד דרומה, בעוד הכעס דהרו צפונה אל שפתיה.

“איך הם יכלו לעשות דבר כזה אכזרי?” Meiko דיבר בלחש. “עכשיו, עכשיו, Meiko-Chan, אתה צריך להיות אסיר תודה!” טושיקו דיבר ברצינות.

“Ehhh? אסיר תודה? השתגעת?” קולו של Meiko פגע פתק מהוסה גבוהה עם כל שאלה המומה.

“Meiko-Chan! זוכר למה אתה כאן,” נזף טושיקו. “אנשים אלה יכולים לעשות מה שהם רוצים איתך. הם חייבים לעשות מה מאסטר שלהם פקודות.”

Meiko נרעד. “אה, אלה הם הגברים קשה נורא,” היא התלוננה. “להיות אסירי תודה על הקשיות שלהם, קטן אחד,” המשיך בשיעור טושיקו. “אם זה לא היה בגלל קשיות הרחום שלהם, פירסינג יהיה הרבה יותר גרוע תחשוב אם היה לחזות את זה;..? אם נאמר מראש כי יהיה זה עשה כמה רע זה יכול להיות מה אם זה לא נעשה מהר ו נכון? מה אז? “

המאבק של Meiko היה המום מהשאלות. היא לא יכלה לענות. אבל היא עדיין חשה הפרה, והיא עדיין בתולה. שפתיה pouted קצת. היא ישבה מהורהרת במים במשך תקופה ארוכה, נהנה חום צף חושנית, רחוק מהמציאות של הכאב שלה. לבסוף היא יצאה מהאמבטיה, והיה toweled את ידי טושיקו, שלא מציעים יאקאטה של Meiko שוב.

“אתה יודע מה אלה?” טושיקו הושיטה את ידה כדי Meiko, שהביט בו במבט אטום. היו שתי הכדור כסף מסבים, כל אחד על סנטימטר מעבר.

“לא.”

“זהו benwa,” אמר טושיקו. “אנחנו במקום אלה ואגינות שלנו כדי לעזור לנו להדק את השרירים כי גברים הנאה.”

“מה?” Meiko נראה מבולבל.

“זה מאוד פשוט, קטן אחד. אנחנו במקום אלה כדורים בתוך ואגינות שלנו, ולאחר מכן ללכת על העבודה היומיומית שלנו. אסור לנו לתת להם ליפול, ועל ידי החזקת אותם אנו לומדים כיצד לשלוט בשרירי המינית שלנו מאוד יסודי.”

Meiko פתאום התקפל בצחוק קולני. היה לה חזון של אקיקו בשנה האחרונה בית הספר, עם צורה עגולה מוזר בתוך גרביה, ממש מעל הנעל שלה. “מה זה בגרב שלך, אקיקו-Chan?” היא שאלה את השאלה בתמימות, אבל אקיקו כיסתה את פניה בבושה, ורץ לתוך הבניין. בפעם הבאה Meiko ראיתי אותה והיא נעלמה, והיא מעולם לא הזכיר את זה שוב.

“הם גם גורמים לנו הנאה,” הלך טושיקו על עם השיעור. “בעוד אנו יושבים, אם אנו שולטים בשרירים שלנו בסתר, אנחנו נותנים לעצמנו אושר בלי שאף אחד אחר ידע. זה יכול להיות מאוד מועיל כאשר עלינו לשבת בשקט במשך זמן רב, בעוד הגברים הם מדברים, או כאשר אנחנו עובדים על תפירה או מטלות אחרות. אלה הם קטנים מאוד, כדי לשמש בזמן שאתה עדיין בתולה. כאשר הפתיחה שלך הוא גדול יותר, תוכלו להשתמש אלה הרבה יותר גדול. “

התנהגותו של Meiko היה שקט, אבל העיניים שלה הפכו פלדי שוב. “אני לא רוצה גברים תענוג טוב,” היא אמרה בקוצר רוח. “אני די מרוצה ההנאה שלי!” מחשבותיה נדדו אל הגינה מחוץ לחדרה.

צל של פחד חלף על פניו של טושיקו. “Meiko-Chan, אתה חייב לעשות כל מה שאומרים לך לעשות כאן, לכל מקום שאתה הולך אחרי זה עד שאתה קונה את חירותך. גברים אלה הם אכזריים מאוד כאשר הם חופשיים להיות.”

“אני לא מפחד מהם!” Meiko חזר קולה הילדות זעם. “אני אעשה כרצוני, ולא לתת להם לגעת בי שוב.”

“אז עכשיו אני חייב לספר לך סיפור,” טושיקו אמר בעצב. “כן, יש לנו רצון חופשי, אבל אתה חייב לדעת את ההשלכות של ההתנהגות שלכם. לבשי יאקאטה שלך, יהיה לנו תה בחדר שלך.”

Meiko קיבל הצעה זו, וחזרה לחדרה עדיין העדפה כאב לה. כשנכנסה מצאה כי הפוטון שלה היתה לשים בצד, ותרמוס של תה ירוק חיכה במרכז השולחן הנמוך כי החליף אותו. היא כרעה על zabuton ו טושיקו עשה את אותו הדבר. Meiko שפך את הנוזל הירוק בחן את טושיקו, ולאחר מכן עשה את אותו הדבר עבור עצמה.

“הגעתי לכאן כשהייתי בערך בגילך,” החל טושיקו.

Meiko בחן את פניו של טושיקו, מבחין הקמטים הקטן של גיל להרכיב סביב העיניים. היא עדיין צעירה, Meiko המחשבה, הרבה יותר צעיר אמה בכל מקרה, אבל עדיין איכשהו הישן. “היו שם שתי בחורות אחרות שהגיעו באותו זמן. אחת הבחורות האלה התנגדו האימונים שלה. היא כעסה מאוד פגע קודמי. היא סירבה להשתמש benwa. יום אחד שלושתנו זומנו לחדר של טבעות. “

“מה?” Meiko לא הבנתי את ההפניה.

“זה חדר שיש לנו כאן, עם טבעות ברזל מחוברים לקירות בנקודות שונות.”

“למה?”

“תן לי להמשיך עם הסיפור שלי, ואתה תראה.”

Meiko הסכים.

“כשנכנסנו לחדר, המאהבת שלנו היה כורע על zabuton, עם גבה אל הקיר המרוחק. היא העלתה כי אנחנו צריכים לעשות את אותו הדבר על שלושה zabutons הממוקמים לאורך הקיר בצד ימין שלה. עשינו חיכה כל כך. כלום קרה במשך זמן רב. כן, היה לי benwa שלי כמו תמיד, ואני השתמשתי בה כדי להעביר את הזמן של ההמתנה. אני לא יודע כמה זמן עבר.

“לבסוף, שני גברים בשחור נכנס, והלך ישירות לחבר המרדנית שלי. היא הרכינה את ראשה כדי טאטאמי, אבל הם תפסו אותה ודחפה אותה על רגליה. כשעמדה אחד שלף סכין קפיצית מכיסו .. לחתוך אובי אותה משם אחר פשט את הקימונו שלה היא לבשה חולצת כותנה מתחת … ותחתונים הם קרעו האלה משם מיד היא עמדה בגבה אלינו רועדת;.. מייבב קצת.

“הגברים תפס את זרועותיה מעל המרפק והרים אותה אל הקיר מולנו. הם הסתובבו מחויב לה ידיים ורגליים כדי ארבע טבעות על הקיר עם sashes משי. זרועותיה היו מתוחות גבוה מעליה, כך אצבעות רגליה בקושי נגע טאטאמי. רגליה היו פשוקות מאוד זה מזה. הם לשים את הכיסוי מעל עיניה.

Meiko הקשיב קשב רב.

“האיש עם סכין קפיצית פתחו אותו שוב נגע פלדה קרים על פניה, ממש ליד האף שלה, אז תן נקודת קל לעקוב אחר קווי המתאר של גופה, את שדיה ואת דרך התיקון הערווה שלה. ייבב היא התפתלה, אך לא היה ביכולתה לעשות דבר על מצוקתה.

“לבסוף הוא הניח את קצה התער של להב ליד הפטמה השמאלית שלה, והחליק אותו בתנועה אחת חלקה. הבשר חום קשה ונפל במקלחת של דם. היא צווחה בהיסטריה.

“חבר אחר שלי ואני בוכה למראה, אבל אנחנו לא העז לזוז.

“האיש להחיל את אותו היחס אל הפטמה אחרים שלה. עכשיו היא היתה מבוהלת בכריכות שלה. מוזרמים דם מתוך פצע אחד. האיש לקח שני כדורים benwa גדולות מכיסו והכריחו אותם לתוך הנרתיק שלה, לקחת את בתוליה ב אותו רגע. האיש השני לקח אריזה קלטת והעביר אותה בין רגליה, איטום כל פתחי אותה. הוא עשה את אותו הדבר עם רצועות עוד כמה ולאחר מכן עשה החגורה של האריזה קלטת להחזיק את החותם במקום. הם עזבו את החדר.

פניו של Meiko היו אפורים כמו שהיא הקשיבה לסיפור.

“חבר שלי היה מודע מההלם, תלוי את הטבעות.” לדכא אותה, “הפילגש שלי אמר לנו, וכך עשינו מהר ככל שיכולנו להעביר. השכבנו אותה על הרצפה. לא יכולנו לקחת אותה לבית החולים , כך הפילגש שלי לקחה חוט תפירה רגיל כדי לאגד את הפצעים.

“כאשר עשינו את זה, הפילגש שלי מכוונת אותנו לחזור אל החדרים שלנו. לא יכולתי לישון בכלל במשך כשבועיים. רעדתי בלילה הראשון כולו. אחרי זה תמיד עשיתי בדיוק כמו שאמרו לי. מעולם לא ראיתי שלי לחבר שוב, מעולם לא העזתי לשאול מה קרה לה. “

“אני אשתמש benwa,” אמר Meiko פשוט.

“בוא הנה בבקשה.”

Meiko עלה מהמקום שלה, הקיף את השולחן, ונעמד לפני טושיקו. רגליה היו להתפשט יותר מהרגיל. טושיקו הגיע עד מתחת יאקאטה והחל לשפשף את הדגדגן של Meiko, עושה כמיטב יכולתה כדי למנוע את ההודעות זהב כי היו כל כך כואב. Meiko הגיב.

כאשר טושיקו היה מרוצה כי Meiko היה רטוב מספיק, היא הכניסה את שני הכדורים, אחד בכל פעם. Meiko חש בקור שלהם, אפילו יותר כשהיא מכווצת הסוגר אותה כדי להחזיק אותם במקום. טושיקו שמט את יאקאטה סגורה.

“אתה צריך לשכב ולנוח עכשיו,” אמרה. “אני יודע בימים האלה יכול להיות מאוד קשה לך מבחינה רגשית. יהיה מספיק זמן לדבר אחר.”

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Erotica, Japan, Meiko Memoirs, Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash