כבוד (פרק 4)

English and Other Languages

כמו השחור טויוטה קראון תוחזר בתוך העיר, Meiko הופתע להרגיש כי כבודה היה מתאים. מהצד הזה של כוס אחת שחורה המעושן יכול לראות דרך. אנשים רבים קד אותם, כאילו הם היו בתוך המשפחה הקיסרית. לרגע אפילו הרגשתי Meiko הקיסרי, אבל אז היא חזרה קשה ושחור. שני הגברים נשארה אבן פנים, תמיד מסתכל קדימה. הם לא עשו כל ניסיון לגעת בה בכל דרך. Meiko דמיינה שהיא בין שני פסלי אבן של המוזיאון.

לאחר נסיעה קצרה ברכב פנה אל הגן Meiko ידע שכך יהיה. סביב זה היה את השלמות של האמנות נוף יפנית במיטבה. למשעי trimmed עצי האורן כאן, מפל אלגנטית שם, שביל אבן לבנה מובילה אל דלת הכניסה.

Meiko יצא בכבוד מן המכונית, שערה השחור בוהק בשמש הבוקר המוקדמות. לרגע היא נראתה כמו גיישה היפה ביותר ביפן, אל עצמה ואל לווייתה. היא עקבה אחרי השניים לתוך genkan של הבית, חמקה גטה שלה לתוך נעלי פרחונית על הרצפה, ועקבו אחריהם לאורך מסדרון ארוך עם רצפת עץ ארז, נייר אורז הקירות. אחד נכנס לחדר קדימה, בעוד אחרים עצר ופנה Meiko. היא הבחינה כובע ומשקפי שמש נעלמו, אבל לא את הכפפות. היו לו עיניים אכזרי. במאמץ היחידה שלו לתקשר עם הבוקר שלה כולו, הוא הצביע על הכניסה לחדר עם יד שחורה בכפפות שלו.

כשנכנס לחדר Meiko נשם נשימה מופתעת. כאן היה השפע יפנית במיטבה. יפה מגילה עם תמונת מסוגנן של דארומה, המייסד של זן, תלוי טוקונומה. מימינו היה איקבנה גדול של סחלבים סגולים, אשר היה יכול להיות שנבחר כדי להתאים את הקימונו של Meiko. ריחם מילא את אווירה שלווה. על הרצפה במרכז החדר היה שולחן טאטאמי לכה נמוך. כורע שני מטרים מאחורי זה היה גבר זעיר ב יאקאטה כחול עם מנופים לבן המתנוסס על פני זה. היה לו שיער אפור. מימינו היה מכשיר מחפש מסובך בצורת צבת. Meiko לא הצליח למקם את השימוש בו. היא רעדה מרוב ציפייה.

היא לא שמה לב את שני גברים לובשי שחורים שכבר היו בחדר.

“אה, Meiko,” האיש הקטן אמר בקול נעים מאוד. “ברוכים הבאים. אנחנו כבר מצפים לבואו שלך. שמי Kawakami.” הוא נתן חיוך מזמין. “אנא צעד לכאן,” הוא הצביע על הנקודה בינו לבין השולחן.

Meiko טחון על פני החדר, שמירה על כבודה עם נוזל רוב השלבים נשית. היא נעצרה בשלב המצוין, מבחין רק את המרקם של העור קלף של Kawakami. היא לא רואה לוויה שני לה לעלות אחריה, ופשוט לכל צד.

“האם אתה בתול?” הוא שאל כאילו זה את השאלה הבאה ההגיונית ביותר עם מישהו פגישה חדשה.

“Mochiron!” Meiko הגיב, לאבד המילואים בה רגע עם שאלה כזאת מפתיעה.

“אה, כן, כן. בסדר, בסדר. כמובן שאתה! אנחנו יודעים שאבא שלך הוא איש של כבוד.” הלב של Meiko שקעו עמוק. “הורים שלנו שילם עבור בתולה והוא אוהב את המחיר שלו להיות ערך. יש לו דרך מיוחדת מאוד עם בתולות. אתה תזכור אותו כל החיים שלך. אבל אז, כל אישה זוכר המאהב הראשון שלה,” האיש נתן עוד חביב חיוך. “הזמן שלך איתו לא יהיה במשך כמה שבועות,” הוא המשיך. Meiko אנחת רווחה קטנה. “אנחנו חייבים להכין אתכם ביום ההוא. האם זה בסדר איתך, Meiko?”

“חי, shimasu onegai,” השיב Meiko בקידה חלקית. היא דמיינה שהיא תיקח חלק בכיתה, ללמוד דרכים שונות של התעלסות.

“בסדר,” אמר Kawakami ב שקט ושלווה. “כן, זה יפה מאוד.” הוא הנהן הקטן.

פתאום הן של המרפקים של Meiko אחזה פלדה מצופה עור. היא משכה לאחור כמו ברכיה פקו על השולחן. ישבנה פגע השולחן הראשונה, ומיד אחריה את ראשה, בחבטה. היא צרחה כמו נץ ברשת, אבל אותה מתפתלת לא עשו כלום חוץ לשעשע את המשתתפים. שני סטים של כפפות משכה את ידיה מעל ראשה, בעוד שני משכה את רגליה מפושקות החזיק את רגליה בחוזקה על הרצפה. אחת משכה הקימונו שלה פתוח מתחת האובי שלה, וחשף תחתוני צנוע של נער, ואילו השני קרע אותם באחד לקרוע פתאומי. היא נחשפה במלואה מתחת למותניים.

“אה, כן, כן. פיין. זה יפה מאוד,” אמר Kawakami כשהוא נע קדימה, מדבר כאילו הוא בחינת דגימות במוזיאון. הוא עבר אגודל לאצבע על שיער המשי, ולאחר מכן לאורך צידי השפתיים של Meiko. בעל כורחה, Meiko משומנים. “אה, זה טוב מאוד,” אמר Kawakami באישור. “האדון יהיה מרוצה מאוד.”

זה היה לפני שנים מאוחר יותר Meiko זיהה את המכשיר, כי הוא החזיק כעת מעל האגן שלה. היא התפתלה בקדחתנות, בשילוב של תשוקה הטרור, אבל ארבע זוג כפפות לא איפשרו לה לעבור באמת מאוד. המכשיר היה אגרוף המשמש האוזניים פירס, בכל מקום כל כך עכשיו, אבל כל כך נדיר אז.

“נסה להיות אחד אמיץ, קצת,” אמר בקול מרגיע Kawakami שלו. “אני יהיה מאוד מהיר, ואתה רק מרגיש ארבע עקיצות מהירה.” העברת בביטחון, עבר Kawakami אצבעותיו בין השפתיים הלחות של Meiko שוב, לקח אחיזה איתנה על נקודת האמצע של אחד, הציפו את החלק העליון של הבשר זעיר עם הפה של המתכת הקרה, וסחט את הידית. הישבן של Meiko רעדו כמו מוט קצר של זהב חדרו כמו מחט. Kawakami לקח את מכשיר משם להחיל שומר זעירים עד הסוף חינם של הפיר. הוא חזר על התהליך עוד שלוש פעמים, בחלק הקדמי והאחורי של השפתיים זה, לעזוב את הכניסה לנרתיק של Meiko פתוח נוצצות עם ארבע טיפות של דם לרוץ לתוך הנקיק. Kawakami לקח פיסת צמר גפן, ספוגים אותו באלכוהול, ויישמו את זה הפצע של Meiko. שוב ישבנה קיפץ במקומו, אבל מעולם לא עזב את השולחן. Kawakami זז קצת אחורה, מתפעל ממעשה ידיו, ואת בתולה גלם לפניו.

ארבעת הגברים כהה להרפות Meiko, אבל היא לא זזה. אחת התחתון עטוף של הקימונו שלה חזרה מעל ירכיה ואת האגן. הם עלו בשקט עזב את החדר. Meiko לא זז. מביטה בתקרה, שוקיה תלוי מעל הקצה של השולחן, ודמעות זלגו אל אוזניה. כבודה נהרס שישים שניות של הטרור תלול שנמשך שישים שנה.

“את ילדה אמיצה מאוד,” אמר Kawakami. “כאשר הורים שלנו סיימה איתך, הפצעים האלה יוכלו לרפא מעל. אף אחד לא יידע לעולם הם שם.” החברה הווה פרט, הוא צריך להגיד. הוא קם בשקט ויצא מהחדר. Meiko לא זז. כמו גופה שנמצאו הלחץ הפתאומית, היא רגועה. בתוך כמה דקות היא נרדמה, נשיות פצע אותה סקרנות רחוקים של כאב ותשוקה.

אולי חמש דקות חלפו. Meiko לא יודע. היא באה מתוך האובך לה להגשים ידיים עדינות היו מרימים גבה לתנוחת ישיבה, ולאחר מכן לעזור לה לעמוד. היא לא העזה להעלות את רגליה יחד. הכאב עמום פעמה עדיין עם חום של הקללה של Kawakami. בהונותיה בקושי נגעו ברצפה כמו שתי נשים יאקאטה עזר לה במסדרון לחדר רעפים כחולים עם ofuro גדול. היא היתה משותקת מהמותניים ומטה, מחשש שכל תנועה יהיה הבריק באמצעות חצים ארבעה הזהב. נשים הסירו במהירות הקימונו שלה yukatas שלהם קרס עליה, רגליה פשוקות, על שרפרף אמבטיה ארז.

“שמי הוא טושיקו,” אחד אמר כשהחלה שוב לקרצף של Meiko. “אני חושש שאתה במכרז קצת היום, אז אנחנו לא יכולים להכניס אותך ofuro, אבל אנחנו יכולים לעזור לך להרגיש נקי.” רחצו אותה היטב, אם כי בזהירות ולהימנע שסע הבוער שלה. לבסוף, נזהר מאוד להפיץ את השפתיים של Meiko כך שהיא לא תיגע ארבעה קוצים, עבר טושיקו אצבע לאורך דרך המשי של ציצת שיער הערווה ונגע הדגדגן אימה. היא שפשפה אותו קלות.

“זה נכון,” אמר טושיקו באישור, לב לשינוי נשימה של Meiko. “אתה חייב ללמוד בהנאה את עצמך.”

עיניו של Meiko תוחזר בתוך ראשה כמו גל של עונג מהול בכאב. טושיקו המשך החיכוך הזה עדין כמו זוגה הלך מאחורי Meiko והגיע על כתפיה כדי לעורר הן הפטמות. בתוך זמן קצר מאוד הכאב נשכחה Meiko חש כמיהה עמוקה עמוק האגן שלה. זה היה מרגש, בניגוד לתחושה כל החיים שלה במכרז.

האשה מאחוריה תפס השחי של Meiko ונשען אותה לאחור, בעוד הרגליים טושיקו הוביל אותה החוצה לפניה. ואז היא גם לקחה מקלון צמר גפן ספוג אלכוהול ושפשף אותו לאורך השפתיים מודלק, ובזהירות סביב כל הודעה הזהב. העוקץ מתערבל שחדר לתודעה של Meiko, שכיסה את העונג, כמו תיקון של ערפל של בוקר בעמק. המוח של Meiko לא יכול לשמור על קשר עם תחושות לסירוגין, לוקחת אותה בזמן קדום רחוק, בעמק ירוק, עם קולות של פלג מסתורי פועל בקרבת מקום. כמו טושיקו סיימה את משימתה, הבין Meiko כי הצליל היה רק מים זורמים אל רצפת האריחים מהברז.

“זה היה טוב מאוד, Meiko-Chan,” אמר טושיקו, באמצעות הזעיר לילד. היא סייעה Meiko על רגליה שוב. רגליים פשוקות לגזרים. שתי הנשים מיובשים אותה בזהירות, עטופה מכן אותה יאקאטה טרי הוביל אותה לחדר טאטאמי קטן עם התפשטות הפוטון פריך טרי על הרצפה.

“זה יהיה החדר שלך בזמן שאתה איתנו, Meiko,” אמר טושיקו בקול של אחות. “אנא ליהנות ממנו. קח היום כדי לנוח ולהתאושש. מחר אני אתחיל השיעורים שלך.”

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Erotica, Japan, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash