שחר (פרק 1)

English and Other Languages

השחור טויוטה קראון עם חלונות זכוכית שחורה מעושן מגולגל בתוך העיר כמו איום הבראשיתי. כמה אנשים ברחוב הסתובב, מעמיד פנים שלא שם לב. אחרים קד קידה עמוקה מאוד, כמו אבותיהם עשו במשך אלף שנים. הקצב של המכונית השחורה היתה איטית ושקטה הבוקר, צבעו כצללית כנגד טלאים של שלג בצידי הכביש. תושבי הרבה זמן ידע איזה סוג של יום זה יהיה מן ההתנהגות של המכונית. זה היה בוקר כדי לבקר את המקדש ולהתפלל האנונימיות.

Meiko בכיתי כל הלילה לפני שהם הגיעו. אביה מכר אותה כדי לשלם את החוב. זה לא היה חוב גדול. הכסף ששילם עבור נטיעת אחד בלבד של שני דונם של אורז. זה היה בתחילת החורף של 1961. אף אחד לא שלטו מלווים בריבית בעיר הזאת ליד סנדאי. הריבית היתה גבוהה מדי, יותר ממאה אחוז בשנה. אביה לא היה יכול לשלם.

זה יכול להיות גרוע יותר, הרהרה באזור הדמדומים של השחר. היא יכלה לחזור חמש שנים עם החופש שלה נדוניה. עדיין, היא לא היתה בטוחה שהיא יודעת מה זה אומר, ועל מה שהיא ידעה היה מרושע. בשנה אחרונה Ishihara לא יכול לשלם, אך הוא סירב לסחור בתו. למחרת הוא נעלם. היה שם הכובסת מהכפר. “היא נעלמה חמש שנים,” אמר אקיקו Meiko בבית הספר ביום אחד. “היא חזרה לפני שנתיים. כן, היו לה נדוניה, אבל איש לא ייגע בה. היא לא לדבר עם אף אחד. היא פשוט Scrubs. אין לה כבוד.”

Meiko ישמור על כבודה, היא חשבה. והיא לא היתה מוכנה לחזור למקום הזה כדי לחיות. Meiko היו תוכניות. הנדוניה יהיה לחנך אותה כך משפחתה יכול לטפס מעבר שרשראות של מאות שנים.

עד אמה החליק לאחור את הדלת לחדר גדול החדר שבו היא היתה רשאית לישון בלילה האחרון שלה בבית הזה, פניו של Meiko היה tearless והלחין. Meiko כבר היה לבוש פריחת השזיף לה קימונו. היא עמדה בכבוד כששמעה את המהלך הדלת.

כרע אמה במסדרון, ממש ליד הדלת, עם דמעות זולגות על פניה. לא נותר דבר לומר. למעשה, לא הרבה נאמר. רק שזה היה חובה של Meiko ללכת מחר עם כמה גברים. היא חייבת לעשות בדיוק כפי שהיא הורתה על מנת למנוע בושה גדולה הפוקדים את הבית שלהם. בעוד חמש שנים היא תהיה חינם לחזור, והיא היה כסף עבור נדוניה.

ב genkan היו שני גברים עם אביו של Meiko. הם חבשו כובעים שחורים, בחליפות שחורות, כפפות שחורות, ומשקפי שמש. לא היה הרבה כדי להבחין בין התכונות שלהם. רק פיותיהם והלחיים היו גלויים, ואלה היו קשים.

Meiko הקשיחה גבה, כדי להציג בכבוד ובחן אותה, ונכנס גטה הנסיעות שלה. היא הרימה furushiki קטן, קד קלות לאמה, ו נקש את הדלת. הזיכרון האחרון שלה של אביה, אי פעם, היה סטואית העוויה.

עוד זוג כפפות שחורות והחזיק את הדלת האחורית פתוחה Meiko. היא נכנסה פנימה במהירות מצאה את עצמה בין שני הגברים מן הדלת. שטח היה כל כך חזק את ירכיה ונגע שלהם של שני הצדדים. הם היו קשים פלדה הירכיים ושרירי. Meiko שנערך האוויר שלה בכבוד.

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Erotica, Japan, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash