סופר הצללים (פרק 2)

English and Other Languages

האווירה של החנות אטריות קצת הואשם מרגע נוריקו נכנס בדלת. המבט של השף נערך ממע”מ של רותחים אטריות לאישה צעירה ומושכת עם שיער עד הכתפיים מעל חליפת עסקים אפורה.

“Irasshaimase!” הוא צעק, “ברוכים הבאים!” כובע לבן שלו צנח אל הצד השני של הראש שלו, כמו קיטור הסתיר פניו. חשמל גרמה אקיאו להסתכל סביב העיתון שלו בפעם הראשונה מאז הגיע, ואז מהר לקפל אותו וכאלה אותו לתוך התיק עקף לפתוח לצדו בתור ארוסה שלו חצה את החדר אל השולחן. שתי נשים, הכוונה על אטריות שלהם בפינה, הרים את מבטו כדי לראות את vignette קצת ההגעה ברכה בין האוהבים.

אקיאו הורה עמוק קערות של ראמן עם ירקות חסון ופרחים של פודינג שעועית לבן וסגול. כאשר הם מועברים על האדים ומלוחים מילאו את נחיריהם עם השלמות הקולינרי של אלפי שנים. הם התיז מקלות האכילה שלהם בנפרד, והתחיל להרים את האטריות באוויר כדי לקרר אותם.

“היא הרבה יותר מלאת חיים יותר כי ציפיתי!” נוריקו זינק להגיב כאשר אקיאו לבסוף נשאל על הפגישה. פניה היו בצבע ידי החום של האטריות ואת האנימציה של התגובה שלה. היא אספה נגיסה של אטריות לתוך פיה.

“למה זה מפתיע אותך?” הוא שאל, לוקח יותר עניין הארוחה מאשר השיחה.

“אחרי כל אלה קרבות חבורות? אתה צוחק?”

“Irashaimase!” השף צעק אחר בברכה את הדלת האוטומטית התגלגל פתוח, פרץ של אוויר קריר, חריף מתחנת הרכבת מעבר מעורבת לרעה עם ארומה של התפריט. שני אנשי עסקים הטרידו מיהרה, עושה אחד נחיתות הצבע על שרפרפים ליד הדלפק.

“אבל היא תמיד הראה החוסן הפנימי שלה, על כבודה,” אקיאו אמר, מתעלם ההפרעה.

“כבוד הוא דבר אחד.” נוריקו לגמה מרק קטן ישירות מתוך הקערה, ואז הרים את מבטו וחיכה תשומת הלב של אקיאו למחזור חזרה מהקערה שלו. “זה יותר כבוד.

זהו שבעים וחמש שנה הזקנה עדיין מלא חיים;. מלא להילחם “

“אבל נוריקו סן, היא תמיד שרפו באש פנימית. תשאלו כל אחד מאותם הישן הליברלית הדמוקרטית היא חרוך.”

“אין לך מושג על מה אני מדבר, אקיאו סן,” אמר נוריקו, ומאפשרות להראות גירוי שלה דרך הדיבור יותר רשמי שלה. היא הניחה אותה קערה Clank על השולחן. “לפעמים אני תוהה על שאתה מה שנקרא” מודרנית “גברים. אתה עדיין לא שם לב למה שאנחנו אומרים לנשים.” היא בכוונה דחפו את הקצוות של לה צ ‘ופסטיקס לתוך הקערה והשאיר אותם, המסמל את המוות, ולא בנימוס נחים להם על הדגים בצורת בעלי קרמיקה תוכנן של המטרה.

אקיאו נסוג מהירה. “סלח לי,” אמר בקידה מחפיר של ראשו. “אתה צודק!” אקיאו לא היה טיפש. הוא ידע איך להתמודד עם נשים. “תגיד לי מה אתה מתכוון.”

“אני מדבר על דינמיט,” אמר נוריקו, סוף סוף מחממת שוב לוקח נגיסה נוספת של אטריות מהקערה עם מקלות האכילה שלה. “אני מתכוון הגברת הקטנה הזאת, בת פרש כביכול רוצה להתחיל לזרוק בקבוקי תבערה על פני כל החברה היפנית. היא רוצה לגרום למהפכה בין גברים לנשים.”

“למה זה כל כך מפתיע? הקריירה הפוליטית כולה שלה הוקמה רק כך.” אקיאו שתו את המרק מתחתית הקערה שלו.

“אבל היא רוצה אותי להיות מפורשת לגבי איך היא עברה התעללות כאישה צעירה, על האופן שבו נשים הן פיתה לתוך לקבל את הסטטוס קוו על ידי תחבולה של טקס החתונה יקר, ואיך, בסופו של דבר, רוב הנשים אינן נכללות עדיין מעמדות . כוח, אפילו בפוליטיקה היא יודעת הבחירות שלה לראשות הממשלה היה מזל;.. כי זה לא יכול לקרות שוב, כי הדרך היא רוצה הנשים לדעת מה הם צריכים לעשות כדי לקבל שוויון ” נוריקו סיים את התבשיל בתחתית הקערה שלה, מסתיר את פניה עם צלחת קרמיקה כחולה.

אקיאו צפו אנימציה של נוריקו בשעשוע מעורפלת.

“היא רוצה שיזכרו מובילה את המהפכה. והיא רוצה להמשיך להוביל את זה עכשיו,” המשיך נוריקו.

“כל להערצה מאוד,” השיב אקיאו ללא ההתחממות לנושא, “אבל התקשורת שכחה אותה. לפחות הם מתעלמים ממנה.” הוא אותת השף עבור שני ספלי קפה.

“הם לא אחרי זה הוא פירסם! ספר זה יהיה סנסציה. זה יהיה שווה ערך של המפץ גדול התרבותי, שממנו אין דרך חזרה.”

“אז נוריקו, זה אומר שאתה תהיה עיתונאי מפורסם,” אמר אקיאו, razzing חצי, חצי רצינית.

“אל תשלה את עצמך! הקריירה שלי לא יכולה לסבול את מה שזה יעשה. אני אהיה מת ככתב בעיתון.” נוריקו הרים גליל נייר ארוך של סוכר והשליך אותו לתוך הקפה נמסר רק לשולחן ידי בסינר לבן. היא הבחינה לא יותר של המלצר, באמצעות ריכוז בחן אותה למחוק את כל ההמולה של החנות אטריות צפוף ולהתמקד לחלוטין על השיחה.

“אם זה הצלחה, מה אכפת לך? היית את החופש לכתוב על כל דבר שאתה רוצה.” ריכוז של אקיאו לא היה חזק כמו נוריקו של. הוא הבחין בשני משרדים הבנות קופצני עובר דרך הדלת אל “Irashaimase!” להימנע.

“ואם זה לא הצלחה? מה אז?” היא לגמה מן הקפה.

אקיאו חזר והסתכל נוריקו. “אני מבין למה אתה מתכוון,” אמר מהורהר. “אז אתה מתכוון להנמיך את הצעתה?”

“אני לא יודע. זה משהו שצריך להיאמר. האיש לא היה כותב את הספר הזה בשבילה. זה יהיה הסוף. היא אמרה שהיא מעריצה את העבודה שלי, ואני היחיד עם אומץ לכתוב את זה . היא היתה משוכנעת מן הסיפור שלי על השערורייה קאגושימה גרעיני כוח. אבל זה שונה. אפילו אני לא זה חזק. “

אקיאו ספק בטענה זו האחרונה, אך לא מחה. “מה לגבי אדם המערבי?” הוא שאל בתמימות, להקניט רותחים דרך זוויות עיניו ולחייו.

“למה אתה מתכוון?” נוריקו אמר, להרים לגימה נוספת מהקפה בבהלה.

“נניח שאתה כתבת את זה תחת שם בדוי. שמו של איש המערב,” הוא דחף את המשיק לתחום שלה. “אין ספק שכל אחד יכול להאמין כי אחד מהם היה לכתוב דבר כזה. מעטים יחשבו שזה באמת אישה יפנית.”

עיניו של נוריקו הלך רחוק. “אני מבין למה אתה מתכוון,” היא אמרה, חסר האירוניה שלו לגמרי. היא נפשית שקלה את זירת לשאול את הזקנה. “אולי היא תסכים. אני אצטרך לשאול אותה.”

מופתע מהתגובה רציני שלה, הרימה אקיאו את הסימון, והם בגמלוניות תימרן המקרים הקצרה שלהם דרך שולחנות צפופים לעבר הדלת.

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Erotica, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash