נוריקו ביקורים Meiko פרק 3

English and Other Languages

נוריקו הרשתה לעצמה דרך שער עץ מאסיבי אל הגן המופלא של Nanpeidai. היאמורה פעמון נשמע בבית. הזקנה החליקה את הדלת פתוחה עם רעשן, כאילו זגוגיות עלולה ליפול אל חלוק. הם לא. היא הוצגה שוב בסגנון המערבי בהיר יושב בחדר עם הקיר של דלתות זכוכית משקיף אל הגן הפרטי של Meiko. הם ישבו שתי כורסאות עץ עם כריות מרופדות, אחד מול השני על שולחן התה נמוכה.

“לכן, שהחלטתם,” הזקנה טען לאחר הטקס האינסופיים של מזג האוויר ותה.

“לא, עדיין לא,” השיב נוריקו בנימה מקצועית ביותר שלה.

הזקנה הרימה גבה חוקר.

“אני מעוניין לעבוד איתך, כמובן, החמיא גם, על כך התבקש.” התנהגותו של נוריקו היה עדיין כמעט רודנית, כדרכם של עיתונאים המכירים בחשיבות לפוליטיקאים. “אבל זו משימה מסוכנת מאוד עבור הקריירה של הסופר.”

“כן, אני מניח שזה יכול להיות.” הזקנה דיברה כמו סבתא כמוש.

“אבל יש לי רעיון,” אמרה נוריקו.

חיוך של ידיעה מוקדמת קימטה את הקמטים ליד העיניים נצחי.

“איך היית מרגיש אם הייתי כותב את הספר הזה תחת שם בדוי; כנוי ספרותי?” אנימציה פתאומית של נוריקו בגד ההתלהבות שלה לפרויקט. “העבודה לא צריכה את השם שלי לשאת את זה.

בהחלט זיכרונותיו של האישה הראשונה של יפן ראש הממשלה יהיה הפקודה קהל לא משנה מי כותב אותו. “

“כן, אני מניח שכן,” הזקנה קרקר כמו מכשפה מן מקבת. “אין לי התנגדות בדוי.

“אבל יש עוד.”

“מה זה?”

המצח הישן הצטמצמו לרגע. ואז התפשט חיוך מתחת קולו של Meiko כמעט צחק. “מה רעיון טוב! כן, אין צורך לחלוק על המכובדות של גבר יפני, או סיכון המוניטין המקצועי של אשה יפנית. האיש המערבי הוא בסדר גמור. כולם יאמינו אחד יהיה נועז כדי לכתוב מה שאני רוצה להגיד. “

“יש עוד דבר אחד.”

“כן, מה זה?” קולו של Meiko חשף קצת מתח.

“אני מודאג תיאורים מפורשים הכלולים אלה כתבי היד שנתת לי.” נוריקו דיבר ברצינות עכשיו, מושך את הדפים מן התיק שלה. “אנחנו לא יכולים לכלול את רוב אלה או זיכרונות שלך יסווגו פורנוגרפיים.”

“פורנוגרפי!” הזקנה דיברה עם בהפתעה מעושה.

“זה לא פורנוגרפיה! זה החיים שלי! וגם בעניינים אלה יטופלו או אני חייב למצוא עוד סופר,” אמרה בתוקף. “אני לא נערה, בכל מקום בעולם, צריך לעבור את מה שעברתי. ורבים סובלים יותר גרוע! אם החיים שלי הוא לעמוד על משהו בקרב נשים, לתת לזה לעמוד על כך. זה עדיין קורה! כאן ביפן, כמו גם כמו ברחבי העולם. תנו את הסיפור שלי להיות עדות האנושיות הזו. הו, אני מסכים כי שוויון אמיתי לכל הנשים הוא רחוק מאוד, מאות ואולי, אבל אנחנו יכולים לעשות את הצעד הראשון עכשיו. אני לא ינוח עד אשר זה עשה. אני מאוד ברורה בעניין זה? “

“כן, ראש הממשלה.” נוריקו חש ישבנה להירגע כשהיא התאוששה המתקפה. זה לא נגמר.

“אנחנו נשים, במיוחד שאנחנו היפנית, יש יותר מדי זמן פעולה בקשר של שתיקה בעניינים האלה. אף אחד לא ידברו. אבל אני יהיה! אני ישן עכשיו, יש לי שיעור ללמד את הבנות של יפן. זה המטרה שלי. ” Meiko נשען לאחור בכיסא שלה, נשימה קלה יותר שוב. “נלך על ביחד?”

“כן, ראש הממשלה,” אמר נוריקו, במתיחות קד מהמותניים.

“התקשר אלי Meiko,” אמרה בחביבות, בידיעה שהיא זכתה. “זה השם שלי. פעם הייתי ראש הממשלה, אבל לא עכשיו. הזמן שלי בפוליטיקה לא יסתיים לעולם, אם לא אכפת לך, אבל זה סוג של פוליטיקה היא מתה לי עכשיו.

“טוב מאוד, ראש ….” נוריקו בחן את פניה של אמה. או שמא היתה זו פניה נצחי של כל הנשים? היא נתנה את ראשה קשת קופצניות של ציות.

“טוב מאוד, Meiko-סמה.”

“נוריקו סן, אם אנחנו רוצים לעבוד יחד במשך חודשים רבים, אולי שנים, אתה חייב ללמוד להיות פחות רשמי.

“טוב מאוד, Meiko סן.” היסוס של נוריקו עדיין נשאו דרך קולה.

Meiko חייך חיוך שטני קטן, ואת הקמטים על ידי עיניה התכווצו שוב. היא תמיד ניצחה עכשיו.

“אז, יש שבחרת שם עט?” Meiko שאל עם שובבות הרגיל שלה, מנסה להפיג את המתח.

“אם לאשר, Meiko-San. הארוס שלי הציע, אקיאו, Gerritsan כמו שם משפחה. הוא חושב שאנחנו צריכים להשתמש בשם זה נשמע אמיתי, אבל כנראה אינו משמש עוד. Gerritsan הוא שם המשפחה העתיק שבו, על פי אקיאו, השתנה משהו שונה לגמרי בעידן המודרני. “

“זה נשמע כמו רעיון טוב. ולמען השם שניתן?”

“דוד. תמיד אהבתי את השם הזה מאז שראיתי של מיכלאנג ‘לו” דוד “ברומא.”

Meiko גיחך, נזכר Hayama, כפי שעשתה תמיד כאשר השם דוד הוזכר. “הכרתי פעם דוד,” היא אמרה בעצב, בוהה בפניו של נוריקו בעבר על עץ אורן בגן.

“זה דוד Gerritsan מכן,” אמר Meiko. “זה בסדר. אני אוהב את השם.”

“אולי אנחנו צריכים לחזור לאירועים בכתב היד ואחר כך,” אמר נוריקו בהיסוס.

Meiko הנהן בהסכמה שלה.

“האם זה נכון כי אחרי שאתה נלקחו אתה אף פעם לא ראיתי ההורים שלך שוב?”

“כן, זה נכון. כמובן, כשהייתי עשרה אני מקווה לחזור יום אחד ולהיות עם אמא שלי שוב. אולי הייתי נאיבי במיוחד. אבל איכשהו ידעתי, אני חושב. זה היה לפני הרבה זמן.”

“פחדת של מה שעתיד לבוא?”

“אמן לא! אחרים נעלמו מהכפר שלנו.

“וזה היה אמרו שהם הלכו טוקיו להרוויח הנדוניה שלהן. חלקם חזרו, לא כל. הם חיו את חייהם, אבל … “Meiko דעך, דמעה להרכיב בעיניה כמו הכאב של שישה עשורים שטף במוחה.

“אבל?”

“אבל ידעתי שלעולם לא יחזור. החיים שלי כפי שהכרתי אותו נעלם. יום לפני שעזבתי קניתי בובה kokeshi. זה בטח היה משהו צנוע מאוד. אני רק היה הין כמה. ביליתי הרבה בלילה לפני שעזבתי צובע את פניו כדי להסתכל כמוני. אתה מכיר את המנהג של האזור שלי? “

“לא,” השיב נוריקו בעדינות, בתקווה לא להאט את זרימת זיכרון יקר.

“אנחנו לצבוע את פניו של ילד מת על בובה kokeshi, כמזכרת. אני לא יודע למה עשיתי את זה.” דמעה זלגו על לחייה, וקולה נסדק, “אני מתכוון ללכת הביתה.”

“אתה אף פעם לא היה קשר נוסף עם ההורים שלך?”

“הדברים היו שונים מאוד מכן. טלפונים בקושי עבד בכלל, ואני לא ניתנה גישה אחת בכל מקרה. זה היה עולה על הדעת לנסוע לאחור כדי סנדאי בנסיבות שלי. כאשר אני יכול, זה היה מאוחר מדי.”

This entry was posted in David Gerritsan, Erotic Literature, Erotica, Japan, Meiko Memoirs and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by WP Hashcash